Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Już jesień...

Znowu pożółkły liście. Dni stają się krótsze, a wieczory dłużej otulają, układający się do snu świat .
Cieszę się, że żyję, że codziennie na swojej drodze spotykam różnych ludzi. I tych cichych, spokojnych bohaterów walki z losem i tych, którzy denerwują bezmyślnością, bo zawsze znajdą powód do lamentowania i narzekania na złe czasy, błędy innych, choroby, pogodę i na to wszystko, co jeszcze może nastąpić.
Naturalnie, że każdy człowiek ma swoje troski i kłopoty. Czy jednak musi się tak głośno wyżalać i czynić ze swoich bliskich mur płaczu? Co stanie się wtedy, gdy rzeczywiście będzie w potrzebie i biedzie? Czy wówczas znajdzie u innych otwarte serce; serce, które będzie gotowe dzielić z nim ból, osamotnienie i rozpacz?
Zapomnijmy o sobie, o swoich problemach. Otwórzmy się serdecznie na innych i tysiącem drobnych uprzejmości, strumieniami sympatii, bez skrytych zamiarów, z serca do serca przekazujmy najwspanialszy, najkosztowniejszy dar; dar życia, miłości, nadziei i przyjaźni.
Już jesień...
Anna Dąbrowska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę