Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Moje hobby

Sztuka ozdabiania przedmiotów metodą wycinania i naklejania wzorów była powszechnym hobby dam na dworach europejskich w XVIII wieku. Francuskie damy dworu wykorzystywały prace sławnych artystów. W czasach królowej Wiktorii w Anglii produkowano papiery z bezbarwnymi wzorami.

Obecnie ta forma zdobienia zaczęła ponownie wzbudzać zainteresowanie, gdyż rozwinął się rynek potrzebnych materiałów. Możemy kupić dobrej jakości farby, lakiery, kleje oraz papiery z pięknymi wzorami. Powstały różne style umożliwiające ozdabianie przedmiotów dużych i małych, zaspokajające różne gusta. Dzięki papierowym obrazkom mamy możliwość tworzenia własnych Kompozycji. Nie musimy posiadać talentu malarskiego. Wystarczą umiejętności techniczne, wrażliwość na kolory i zdolności tworzenia harmonijnej kompozycji.
Ozdabiać możemy, drewno, szkło, kamionkę. W celu osiągnięcia pożądanego efektu posługujemy się metodami cieniowania, spękania, postarzania, złocenia.
Muszę nadmienić, iż hobby to jest bardzo interesujące, absorbujące i działa bardzo odstresowująco. Daje mi wiele satysfakcji. Z przyjemnością jadę na każde spotkanie szkoleniowe do Warszawy, by poznawać nowe metody. Również z przyjemnością mogę przekazywać zdobytą wiedzę innym osobom, które ulegną pokusie tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów.


Krystyna Jastrząb - Amazonka
Mój telefon: ( 0 – 86 ) - 219-10 - 40.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę