Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

XII Czerwcowe Dni Walki z Rakiem

Nadszedł czerwiec, a z nim najważniejsza w ciągu całego roku uroczystość: Czerwcowe Dni Walki z Rakiem. Już od 12 lat zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, sponsorów, wszystkie osoby zainteresowane naszą działalnością na obchody czerwcowe, a zwłaszcza na koncert finałowy. Co roku staramy się zorganizować ciekawy występ, wybieramy ciekawy zespół, aby wszyscy byli zadowoleni. Z wielką radością słuchamy melodii, oglądamy tańce...

Ale najważniejsze jest wystąpienie na temat głównych zasad dotyczących profilaktyki chorób nowotworowych. Musimy przypomnieć wszystkim, że należy troszczyć się o własne zdrowie, regularnie uczęszczać do lekarza, wykonywać badania profilaktyczne. Wszystkie kobiety powinny regularnie, co miesiąc, badać swoje piersi, a w razie potrzeby udać się jak najszybciej do specjalisty. Jeśli będziemy dbać regularnie o siebie, wykonywać badania kontrolne - będziemy pełni nadziei i radości.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają działalność naszego Stowarzyszenia, wszystkim sponsorom, wszystkim, którzy przekazali nam 1% podatku dochodowego. Dzięki Warn możemy planować naszą działalność na cały rok, możemy kontynuować opracowanie i wydawanie naszego biuletynu, organizować rehabilitację dla kobiet, wykłady na temat raka piersi i profilaktyki nowotworowej w różnych miejscach. Możemy zorganizować pielgrzymkę dla kobiet chorych na raka, możemy odwiedzać chore osoby w domu, w szpitalu, możemy zapraszać specjalistów w zakresie chorób nowotworowych, brać udział w różnych szkoleniach... i jeszcze wiele innych rzeczy.
Zapraszamy do nas wszystkie panie zainteresowane naszą działalnością - zawsze chętnie rozmawiamy, udzielamy wsparcia, pomocy... Pamiętajcie, że nasze członkinie już zetknęły się z nowotworem, walczyły z nim. Chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami, przeżyciami. Miłe słowa pełne zrozumienia i współczucia często pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile. Zapraszamy osoby, które dotknęła choroba nowotworowa, zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką onkologiczną.
Pamiętajmy - trzeba dbać o swoje zdrowie, trzeba uczęszczać do lekarza, trzeba wykonywać badania profilaktyczne. To pomoże nam uratować swoje zdrowie i życie!
Wszystkim, którzy nam pomagają gorąco, gorąco dziękujemy!
Bądźcie z nami!

Barbara Porwoł

Program XII Czerwcowych Dni Walki z Rakiem

 

1 czerwca 2009 r. - poniedziałek - godz. 17.00 - spotkanie otwarte członkiń Stowarzyszenia w sali konferencyjnej Szpitala

Wojewódzkiego w Łomży, Al.Piłsudskiego 11, II piętro

3 czerwca 2009 r. - środa - koncert finałowy - sala widowiskowa Łomżyń­skiej Orkiestry Kameralnej, ul. Nowa 2:

godz. 17.30 - rozpoczęcie wystawy w foyer: prezentacja produktów przez za­przyjaźnione firmy kosmetyczne

oraz pokaz twórczości naszej Amazonki Krysty­ny Jastrząb połączone z poczęstunkiem

godz. 18.30 - powitanie wszystkich przybyłych gości

godz.  18.40 - występ grup tanecznych z Miejskiego Domu Kultury DST ul. Woj. Polskiego 3

godz. 19.00-występ kabaretu OT-TO.

6 czerwca 2009 r. - pielgrzymka członkiń Stowarzyszenia do sanktuarium Matki Bożej w Hodyszewie

czerwiec - koniec miesiąca - impreza integracyjna członkiń Stowarzyszenia i ich rodzin.

 

 

Helena Putkowska
cz, 04 czerwca 2009 13:36
Data ostatniej edycji: cz, 04 czerwca 2009 13:46:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę