Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzą Amazonki.

              Wiosna. Świeci słońce, jest coraz cieplej i coraz bardziej zielono, wokół świergot ptaków.
              Tyle radości przynosi nam co roku wiosna. Ożywia wszystkie nadzieje, zachęca do działania, do realizowania planów, zamierzeń, marzeń. Tyle światła wszędzie obok nas i tyle życia. Po raz kolejny wiosna napełnia nas nadzieją na lepsze jutro, zwykłą radością z tego, że ciągle jesteśmy, że wokół nas rozwija się życie.
                I przy tym wszystkim najważniejsze w roku święta - Wielkanoc, czas Zmartwychwstania.
               Czas smutku i radości, a na koniec tryumfu, który nam wszystkim niesie największą nadzieję. Nadzieję, że kiedyś spotkamy się tam, po drugiej stronie, gdzie nie będzie już bólu, choroby, strachu i osamotnienia, gdzie wszystkich dotknie promień Boskiej chwały. Cieszmy się więc!
               Niech Święta Wielkanocne przyniosą nam tę upragnioną radość, niech oddalą się od nas smutki i kłopoty, niech nas umocnią i dodadzą nam siły. Wszystkim chorym niech będzie dane uzdrowienie, cierpiącym - ulga w niesieniu brzemienia, samotnym - bliskie i przyjazne serca, rodzicom - radość z miłości dzieci, z ich nauki, pracy. sukcesów ; dzieciom - pełny miłości uścisk rodziców; oczekującym pomocy - wsparcie, a tym, którzy zdążają już do kresu - cudowna dłoń zmartwychwstałego Chrystusa, która pomoże im przejść tę najtrudniejszą granicę.
              My wszyscy w obliczu nadchodzącej świątecznej radości, nieśmy ją jak najdalej, przekażmy ją innym: bliskim i dalekim, znanym i nieznanym. W ten wspaniały czas Bożego tryumfu i chwały, ale także cierpienia i niesienia krzyża, nie zapominajmy o tych, którzy przeżywają trudne, smutne chwile, pomóżmy im, pamiętając o wszystkich tych, którzy nam pomogli.
            Niech wszystkim udzieli się radość nadchodzącej wiosny i zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.
            To kolejna wiosna w naszym Stowarzyszeniu, inna niż poprzednie, zarazem wesoła i pełna zadumy, pełna wspomnień, ale i planów na przyszłość. Prosimy tylko o jedno - bądźcie z nami! Dziękujemy za wszelkie dowody wsparcia i życzliwości. Każdy, nawet najdrobniejszy jest dla nas źródłem radości i potwierdzeniem, że to, co robimy, jest potrzebne, ma sens, daje innym siłę do działania, do walki z chorobą. I to jest dla nas najważniejsze.
             W obliczu nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy niech nas wszystkich połączy radość zmartwychwstania, radość życia i miłości. Alleluja!
                                                                                                                                Barbara Porwoł


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę