Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Odsłonięcie tablicy upamiętniającej postać Heleny Czernek

Elżbieta Szleszyńska śr, 25 kwietnia 2018 22:00

W dniu 21 kwietnia 2018 r. z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej Oddział w Łomży została odsłonięta tablica upamiętniająca Helenę Czernek – Honorową Obywatelkę Miasta, wybitną organizatorkę życia naukowego i kulturalnego Łomży. W uroczystości odsłonięcia tablicy uczestniczyli uczniowie naszej szkoły pod opieką Elżbiety Szleszyńskiej.

Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.

Elżbieta Szleszyńska śr, 18 kwietnia 2018 20:31

W dniu 16 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. 3 miejsce w kategorii wypracowania literackie zdobył Arkadiusz Patalan, uczeń klasy I TB z ZSEiO nr 6 w Łomży, pod opieką nauczyciela języka polskiego Pawła Drożynera. Organizatorem konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego. Do Lublina z całej Polski przyjechało blisko 50 laureatów, którym wręczono dyplomy i nagrody.

Zbrodnia Katyńska - jej przyczyny i konsekwencje

Elżbieta Szleszyńska pon, 16 kwietnia 2018 20:32

W tym roku obchody 78 rocznicy zbrodni katyńskiej miały wyjątkowy przebieg. W sali widowiskowej Szkół Katolickich wykład na temat Zbrodni Katyńskiej, jej przyczynach i konsekwencjach poprowadził prof. Krzysztof Sychowicz - historyk, wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz pracownik naukowy Instytutu Pamięci Narodowej o. Białystok.

TURBOLANDESKUNDE

Elżbieta Szleszyńska pon, 16 kwietnia 2018 20:06

W sobotę 14 kwietnia reprezentanci naszej szkoły z klasy II technikum logistycznego Dominika Cwalina, Klaudia Piątek oraz Kamil Łuba zajęli trzecie miejsce w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde- wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowanego cyklicznie przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Finalista X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej z Ekonomika

Elżbieta Szleszyńska nie, 15 kwietnia 2018 11:10

Wyższa Szkoła Logistyczna w Poznaniu była organizatorem finału X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do rozgrywek przystąpili najlepsi młodzi logistycy z 284 szkół średnich z całej Polski, wyłonieni w eliminacjach szkolnych i okręgowych. W etapie finałowym wzięło udział 62 uczniów, a w gronie finalistów znalazł się uczeń klasy III Technikum Logistycznego Kacper Krawcewicz.

Łomżyńska Gra Terenowa

Elżbieta Szleszyńska nie, 15 kwietnia 2018 07:21

24 marca 2018 r. w Lesie Jednaczewskim została zorganizowana Łomżyńska Gra Terenowa w hołdzie Narodowym Siłom Zbrojnym, w której wzięła udział młodzież z łomżyńskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem imprezy było przybliżenie historii tej formacji, jej dokonań, a także żołnierzy NSZ, którzy działali na pobliskich terenach.

II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Elżbieta Szleszyńska so, 07 kwietnia 2018 22:04

6 kwietnia 2018 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. MICHAŁ LITWIŃSKI uczeń klasy III Technikum Logistycznego przy ZSE i O nr 6 w Łomzy w finale II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej wygrał indeks na studia Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Zebrania z rodzicami

Elżbieta Szleszyńska cz, 05 kwietnia 2018 06:41

W niedzielę 8.04.2018 r. odbędą się spotkania z rodzicami. O godz. 9.30 zapraszamy wszystkich rodziców do sali gimnastycznej na spektakl wielkanocny. Po spektaklu (ok. 10.00) rozpoczną się spotkania klasowe.

Wielkanoc 2018

Elżbieta Szleszyńska pt, 30 marca 2018 08:28

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, wiele radości z przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego, by chwała Jego rozpaliła nadzieję i wiarę na lepsze jutro życzy Dyrekcja, pracownicy i młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży

Teraz mam jedynie Twoje ręce

Elżbieta Szleszyńska pt, 30 marca 2018 07:56

W dniu 28 marca 2018 roku uczniowie Ekonomika uczestniczyli w widowisku z okazji Świąt Wielkanocnych. Młodzież pod kierunkiem p. Ewy Przystępskiej przygotowała spektakl pt. "Teraz mam jedynie Twoje ręce..." W doniosłą atmosferę świąt wprowadziła wszystkich doskonała gra aktorska uczniów i wyjątkowa oprawa taneczna i muzyczna.

Ponieważ żyli prawem wilka

Elżbieta Szleszyńska śr, 28 marca 2018 09:18

20 marca odbyła się uroczystość poświęcona żołnierzom organizacji niepodległościowych NSZ, NZW, dla których walka o wolną Polskę stała się ważniejsza niż życie. Podczas apelu z pogadanką o organizacjach walczących na ziemi łomżyńskiej wystąpił Pan Dariusz Syrnicki – Sekretarz Zarządu Okręgu Łomża ZŻ NSZ.

„Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Elżbieta Szleszyńska pon, 26 marca 2018 22:40

Uczeń naszej szkoły Arkadiusz Patalan zdobył II miejsce w regionalnym etapie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Organizatorem głównym Konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego z Lublina.

Kolejne spotkanie z LogMap

Magdalena Karwowska pon, 26 marca 2018 20:08

Po raz kolejny gościliśmy w Parku Przemysłowym Łomża na spotkaniu z przedstawicielem firmy LogMap, panem Rolandem Prusinowskim. Tym razem uczniowie klasy IV TL mieli możliwość poznać specyfikę pracy operatora logistycznego, obsługę giełd transportowych, tajniki zawodu logistyka i spedytora oraz branżowy język. Usłyszeli, jak od strony praktycznej przebiega proces poszukiwania przewoźnika, wystawiania ładunku na giełdzie, a także poszukiwania ładunku do przewozu. Interesujące były też informacje dotyczące skonta i anulowania dokumentów w procesie transportowym.

II Międzynarodowe Targi TSL

Magdalena Karwowska so, 24 marca 2018 14:52

23 marca br. uczniowie klas logistycznych II-IV TL uczestniczyli w zorganizowanych na terenach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo II Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki. Równolegle, już po raz trzeci, odbywały się tam targi Warsaw Bus 2018, będące miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym.

III miejsce naszych uczniów w polsko-norweskim konkursie edukacyjnym "Na tropie"

Katarzyna Zając-Malinowska pon, 12 marca 2018 15:14

Zadaniem uczniów było wyszukanie i przedstawienie wątków polskiej historii, kultury, sztuki, nauki lub tradycji, w których pojawia się aspekt norweski (i odwrotnie). Efektem ich pracy jest film pt. "Our Common Fate" ("Nasz wspólny los"), ukazujący historię polsko-norweskich relacji w okresie Ii wojny światowej.

Dzień Kobiet w Ekonomiku

Elżbieta Szleszyńska nie, 11 marca 2018 21:17

W Dniu Kobiet w szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego przekazano życzenia wszystkim Paniom pracującym w szkole i uczennicom. Ten dzień był też okazją do wręczenia nagród i upominków laureatom konkursów, uczniom z najwyższą średnią ocen i 100% frekwencją na zajęciach.

Nasi w półfinale

Magdalena Karwowska nie, 11 marca 2018 18:38

9 marca br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie odbyły się zawody okręgowe, czyli półfinał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. W ten sposób rozegrał się kolejny etap rywalizacji o indeks Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w ramach olimpiady skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej organizacja służy przede wszystkim upowszechnieniu wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

Kropla krwi w Dniu Kobiet

Magdalena Karwowska pt, 09 marca 2018 23:17

Uczniowie i nauczyciele z Ekonomika uczcili tegoroczny Dzień Kobiet nieco inaczej niż zwykle. 8 marca, w towarzystwie pracowników łomżyńskiego Oddziału Terenowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, podzielili się z potrzebującymi bezcennym lekiem - własną krwią. 17 przedstawicielek płci pięknej i 7 panów oddało jej w szkole ponad 10,5 litra!

Młodzieżowa Rada Miejska

Magdalena Karwowska śr, 07 marca 2018 18:29

7 marca br. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej: Mateuszem Zdrodowskim - przewodniczącym, Jędrzejem Lutostańskim - wiceprzewodniczącym, a także z dwójką radnych MRM z naszej szkoły - Justyną Chaberek kl. IV TA) i Mateuszem Kowalewskim (kl. IV TL).

Spotkanie z LogMap

Magdalena Karwowska pon, 05 marca 2018 19:10

2 marca br. klasa III TL udała się do Parku Przemysłowego Łomża na interesujące spotkanie z panem Rolandem Prusinowskim - przedstawicielem firmy LogMap. Przedsiębiorstwo to jest dynamicznie rozwijającym się operatorem logistycznym rynku TSL, specjalizującym się od 2006 r. w organizowaniu transportu drogowego w ruchu międzynarodowym i krajowym oraz w wycenie transportu. Firma oferuje również usługi magazynowania i przeładunku, zwłaszcza produktów wymagających utrzymania odpowiedniej temperatury.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę