Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Uczeń naszej szkoły Arkadiusz Patalan zdobył II miejsce w regionalnym etapie VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Organizatorem głównym Konkursu jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego z Lublina.

Celem konkursu jest przybliżenie postaci, historii i ideałów Żołnierzy Wyklętych – Bohaterów Wojska Polskiego, walczących z komunistyczną okupacją po II wojnie światowej. Przez 45 lat okupacji komunistycznej panowała w Polsce cenzura. Jeżeli już pisano o naszych Bohaterach narodowych, to w celu ubliżania im za to, że walczyli o suwerenną Polskę. W okresie stalinizmu do nich strzelano, mordowano w obozach koncentracyjnych i katowniach UB, torturowano i więziono.

Prezes Fundacji, Pan Karol Wołek przesłał podziekowanie dla Pana Dyrektora Pawła Drożynera za trud włożony w przygotowanie ucznia do konkursu.

Gratulujemy Arkowi zdobytej nagrody i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 26 marca 2018 22:40
Data ostatniej edycji: pon, 26 marca 2018 23:04:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę