Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Miss Ekonomika 2018

Elżbieta Szleszyńska pon, 25 czerwca 2018 12:36

Dnia 13 czerwca 2018 r. odbyły się tradycyjne wybory Miss Ekonomika. To druga edycja tej imprezy po kilkuletniej przerwie. Dziewczęta wystąpiły w strojach: ludowych, sportowych Ekonomika, kolorowych, wieczorowych, ślubnych, zwyczajnych,bajkowych oraz zawodowych. Tytuł Najpiękniejszej Dziewczyny Naszej Szkoły uzyskała Izabela Konopka z klasy ITT.

Gratulacje od organizatorów TransEdu

Elżbieta Szleszyńska pon, 25 czerwca 2018 12:21

Organizatorzy XI Akademickiego Tumieju TransEdu przesłali na ręce Dyrektora Pawła Drożynera serdeczne gratulacje w związku z zajęciem przez ucznia Huberta Piechowicza pierwszego miejsca w Turnieju TransEdu. Gratulacje otrzymała również Pani Magda Salamońska, której uczniowie osiągnęli najwyższy wynik w rozgrywkach ogólnopolskich.

Czarna Hańcza 2018

Elżbieta Szleszyńska so, 23 czerwca 2018 12:22

W dniach 6 – 10 czerwca uczniowie Ekonomika uczestniczyli w pięciodniowym spływie kajakowym jedną z najpiękniejszych rzek Polski – Czarną Hańczą. Pokonaliśmy trasę z miejscowości Wigry do miejscowości Płaska. Każdego dnia pokonywaliśmy w kajakach średnio około 12 km, co zajmuje 3-4 godziny pływania.

Poezja w Ekonomiku „ My z Łomży”

Elżbieta Szleszyńska pt, 22 czerwca 2018 12:23

Tradycją naszej szkoły są spotkania poetyckie organizowane raz w roku w ramach działań związanych ze Światowym Dniem Poezji. Tegorocznemu świętu poezji przyświecało hasło: My z Łomży. Spotkanie było doskonałą okazją, by ukazać za pomocą utworów literackich niepowtarzalność naszego miasta, uwrażliwić na jego piękno i rozwijać wśród młodzieży postawy przynależności do Łomży, budować lokalny patriotyzm.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 czerwca 2018 22:22

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.00 na placu szkolnym. Po części oficjalnej rozdanie świadectw w salach lekcyjnych.

Bezpieczne wakacje

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 czerwca 2018 22:04

Wakacje to wspaniały czas relaksu, ale także wielu zagrożeń podczas wypoczynku. Zadbaj więc, by po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia. Przyswój sobie kilka podstawowych zasad, które pozwolą Ci spędzić lato bezpiecznie oraz poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji. Pamiętaj, że żadna zasada nie daje 100% szans na uniknięcie zagrożeń, ale z pewnością zmniejsza i to znacznie, możliwość stania się ofiarą.

Plastyczne talenty przyszłych techników organizacji reklamy

Magdalena Karwowska so, 16 czerwca 2018 11:42

2 dni, 30 metrów płótna, kolorowe farby, talent i wyobraźnia uczniów klasy III TR wystarczyły, by pod czujnym okiem p. Ewy Bielak sala gimnastyczna Ekonomika zmieniła się w klimatyczną scenę szkolnych uroczystości związanych z obchodami 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Młodzież przygotowała niezwykłe dekoracje przedstawiające najbardziej charakterystyczne budynki miasta. Z pewnością ubarwią one nasze uroczystości przez długi czas.

Przyjaciel Łomżyńskiego Sportu

Elżbieta Szleszyńska wt, 12 czerwca 2018 22:12

W dniu 11 czerwca 2018 dyrektor szkoły Paweł Drożyner podczas Łomżyńskiego Dnia Sportu odebrał od Prezydenta Miasta Pana Mariusza Chrzanowskiego oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Andrzeja Modzelewskiego pamiątkowy Medal Przyjaciela Łomżyńskiego Sportu przyznany ZSEiO nr 6 za dobrą współpracę w tym obszarze.

Pamięć o zasłużonych

Magdalena Karwowska wt, 12 czerwca 2018 20:23

7 czerwca br. odbyła się w naszej szkole uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, 600-lecia nadania praw miejskich Łomży i 112 rocznicy istnienia szkoły. Tablicę poświęcono ludziom zasłużonym Polsce, Łomży i szkole, a okolicznościowe przemówienie wygłosił dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży pan Paweł Drożyner.

Super Logistyk Ekonomika wyłoniony!

Magdalena Karwowska wt, 12 czerwca 2018 20:11

12 czerwca odbyła się VI już edycja szkolnego konkursu Super Logistyk Ekonomika. Przystąpiło do niego 16 uczniów z klasy II TL i III TL, którzy zmierzyli się z 50-pytaniowym testem z zakresu logistyki. Dla najlepszych był to znakomity test wiedzy i umiejętności przed zbliżającym się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe z obszaru organizacji i monitorowania przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania (A.30) oraz zarządzania środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych (A.31).

Krwiodawcy w akcji

Magdalena Karwowska pon, 11 czerwca 2018 20:18

Trzecia w tym roku szkolnym akcja poboru krwi w Ekonomiku odbyła się 11 czerwca br. Pełnoletni uczniowie postanowili podzielić się w tym dniu częścią siebie z potrzebującymi. Jedenastu z nich poddało się donacji po raz pierwszy, w towarzystwie i pod opieką niezawodnej załogi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Oddział Terenowy w Łomży.

Uczniowie Ekonomika czytają dzieciom po angielsku

Magdalena Karwowska pon, 11 czerwca 2018 09:51

W bieżącym roku szkolnym klasa I TA włączyła się w obchody XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie łączy”. 7 czerwca pięcioro uczniów naszej szkoły udało się do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży na spotkanie z przedszkolakami ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Międzyszkolna Gra Miejska

Magdalena Karwowska pon, 28 maja 2018 17:22

Rozegrana dziś Międzyszkolna Dwujęzyczna Gra Miejska „Nasza Łomża” opracowana przez uczniów klasy II Technikum Logistycznego to kolejny wkład naszej szkoły w obchody 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Impreza stanowiła część międzynarodowego projektu eTwinning pt. „United in Diversity” (Zjednoczeni w Różnorodności). Przedsięwzięcie to ma na celu przedstawienie rówieśnikom z 7 krajów europejskich swoich „małych Ojczyzn”. Podczas zajęć projektowych uczniowie kl. II TL wykonali w bieżącym roku szkolnym szereg zadań dotyczących m. in. historii, geografii i kultury naszego miasta, a zdobytą wiedzą postanowili podzielić się również z kolegami z łomżyńskich szkół, organizując grę miejską.

Dzień Otwartych Drzwi

Elżbieta Szleszyńska so, 26 maja 2018 21:38

W dniu 25 maja 2017 r. w piątek gościliśmy w naszej szkole uczniów, ich rodziców i nauczycieli gimnazjów w ramach „DNIA OTWARTYCH DRZWI”. Goście zapoznali się z ofertą kształcenia w roku szkolnym 2018/2019 oraz prezentacją dotychczasowych osiągnięć i dorobku Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Zebrania z rodzicami

Elżbieta Szleszyńska cz, 24 maja 2018 08:25

W niedzielę 27 maja 2018 r. odbędą się spotkania z rodzicami. Początek o godz. 10.00 Serdecznie zapraszamy do sal wg poniższego harmonogramu.

Konsultacje dla absolwentów technikum

Elżbieta Szleszyńska śr, 23 maja 2018 23:02

Konsultacje dla absolwentów technikum przed egzaminem zawodowym – czerwiec 2018 roku odbędą się wg harmonogramu zamieszczonego poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Hubert Piechowicz i Ekonomik najlepsi w kraju w Akademickim Turnieju Trans.Edu!

Magdalena Karwowska śr, 23 maja 2018 06:57

Uczeń klasy II technikum logistycznego Hubert Piechowicz wygrał w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XI edycję Akademickiego Turnieju TransEdu. W tej samej kategorii jego kolega Hubert Kaczmarek zajął 10 miejsce.

600 - lecie Łomży

Elżbieta Szleszyńska cz, 17 maja 2018 08:43

W 2018 roku Łomża obchodzi 600 – lecie swego istnienia a rok ten upływa pod znakiem jubileuszu dla wszystkich mieszkańców. W mieście odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturalnych przypominających o tym fakcie. Młodzież naszej szkoły również włączyła się w obchody jubileuszu miasta uczestnicząc aktywnie w różnych wydarzeniach i akcjach.

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Elżbieta Szleszyńska nie, 06 maja 2018 21:43

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH nr 6 w Łomży na rok szkolny 2018/2019 prowadzi nabór do następujących szkół: 1/ VI Liceum Ogólnokształcącego (klasa humanistyczna), 2/ Technikum nr 6 w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik obsługi turystycznej, technik organizacji reklamy.

Pożegnanie Absolwentów 2018

Elżbieta Szleszyńska nie, 29 kwietnia 2018 06:45

27 kwietnia 2018 r. ostatni raz ze swoją klasą spotkało się 130 absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i otrzymało świadectwo ukończenia VI Liceum Ogólnokształcącego lub Technikum Nr 6. Była to dla nich ostatnia wspólna uroczystość i symboliczne zamknięcie kolejnego etapu w życiu.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę