Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące najlepsze w EVERGREEN

Elżbieta Szleszyńska cz, 30 marca 2017 11:01

W dniu 28 marca 2017 r. Szkoła Językowa EDUCO zorganizowała w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”. Najlepsza okazała się Wiktoria Jankowska z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Dzień Kultury Uczniowskiej 2017

Elżbieta Szleszyńska cz, 23 marca 2017 11:06

Pierwszy Dzień Wiosny to nie tylko Dzień Wagarowicza. Dla uczniów naszej szkoły to szczególny dzień - Dzień Kultury Uczniowskiej. Wszyscy uczniowie Ekonomika chętnie uczestniczą w różnych zabawach i konkursach, które sami organizują. Dyrektor Szkoły Pan Paweł Drożyner wręczył przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego symboliczny Klucz do Wrót Szkoły.

II Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży

Elżbieta Szleszyńska nie, 19 marca 2017 20:20

W Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, po raz drugi odbyła się Miejska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowana przez Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji. Celem giełdy jest pokazanie gimnazjalistom kierunków kształcenia, jakie oferują łomżyńskie szkoły ponadgimnazjalne.

Konkurs “Św. Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”

Elżbieta Szleszyńska nie, 12 marca 2017 12:02

4 marca w Szkole Podstawowej nr 5 w Łomży po raz dziesiąty odbył się finał diecezjalnego konkursu skierowanego do członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas pod hasłem “Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z 30 szkół z diecezji łomżyńskiej. Mieli do rozwiązania test, zawierający pytania dotyczące życia i działalności św. Antoniego.

Dzień Kobiet

Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:40

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Jak co roku odbył się w szkole uroczysty apel. Wiersze i piosenki były formą podziękowania dla Pań i Koleżanek za to, że swoją obecnością upiększają naszą męską rzeczywistość.

100% FREKWENCJA

Elżbieta Szleszyńska cz, 09 marca 2017 11:38

Wyniki nauczania zależą przede wszystkim od solidnej pracy uczniów i ich postawy wobec szkolnych obowiązków. Ważne jest też systematyczne uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych. W Ekonomiku nagradzani są uczniowie za 100 – procentową frekwencję. Okazją do wyróżnienia było spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego ci uczniowie otrzymali upominki.

Konkurs języka angielskiego EVERGREEN 2017

Elżbieta Szleszyńska śr, 08 marca 2017 08:34

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i Szkoła Językowa EDUCO mają zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „EVERGREEN”.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 21:12

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzony jest 1 marca. Żołnierze ci stanowili ruch niepodległościowy walczący o suwerenność Polski, uniezależnienie jej od wpływów ZSRR. Liczbę członków organizacji i wszystkich grup konspiracyjnych szacuje się na 120-180 tysięcy osób.

II Mistrzostwa WSW

Elżbieta Szleszyńska wt, 28 lutego 2017 20:15

W dniu 15.02. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży odbyły się II Mistrzostwa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Białymstoku w tenisie stołowym.

Tłusty Czwartek dla Marysi

Magdalena Karwowska nie, 26 lutego 2017 09:27

Uczniowie i pracownicy naszej szkoły chętnie wspierają różnorodne akcje charytatywne. Tym razem klasa II TCR wraz z wychowawczynią p. Iwoną Listowską zorganizowała mini-kawiarenkę. Środki uzyskane ze sprzedaży słodkich wypieków przeznaczono na pomoc Marysi - niespełna 15-letniej dziewczynce z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

OSTATNIE POŻEGNANIE

Elżbieta Szleszyńska wt, 21 lutego 2017 22:01

Z wielkim bólem informujemy,że 20 lutego 2017 roku, odeszła od nas do Pana zasłużona emerytowana nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży PANI BARBARA KRUCZKOWSKA. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży składa rodzinie wyrazy współczucia.

Próbne egzaminy maturalne

Magdalena Karwowska pon, 20 lutego 2017 15:24

Przypominamy, że w najbliższych dniach uczniowie klas maturalnych przystąpią do próbnych egzaminów maturalnych. W związku z tym, wszystkie lekcje w piątek i poniedziałek rozpoczną się od godz. 11 i zostaną skrócone do 30 minut przy 5-minutowych przerwach. We wtorek lekcje rozpoczną się od godz. 8, według obowiązującego planu lekcji.

Kolejna akcja krwiodawstwa za nami

Magdalena Karwowska cz, 16 lutego 2017 19:09

13500 ml pełnej krwi pozyskanej od 31 dawców to bilans dzisiejszej akcji HDK w naszej szkole. Przez 4 godziny gościliśmy personel medyczny łomżyńskiego terenowego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który dbał o komfort i bezpieczeństwo krwiodawców.

PODZIĘKOWANIE

Elżbieta Szleszyńska cz, 09 lutego 2017 12:05

KOMITET ORGANIZACYJNY KAMPANII "BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ!" przesłał podziękowanie dla Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za zaangażowanie w realizację l edycji ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji historycznej.

Czad i ogień. Obudź czujność.

Elżbieta Szleszyńska cz, 09 lutego 2017 11:30

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na najlepszy materiał filmowy, dotyczący profilaktyki zatruć tlenkiem węgla i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Celem kampanii „Czad i ogień. Obudź czujność” była m.in. popularyzacja wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Zebranie z rodzicami

Elżbieta Szleszyńska wt, 07 lutego 2017 19:38

W niedzielę 12 lutego 2017r. odbędą się spotkania z rodzicami. Nauczyciele nie mający wychowawstw są do dyspozycji rodziców w godz. 10.00- 12.00.

Mural w sali nr 12

Elżbieta Szleszyńska so, 04 lutego 2017 21:01

Podczas ferii zimowych kibice ŁKS Łomża i uczniowie Ekonomika wykonali nowy mural w sali nr 12, której opiekunem jest Pan Piotr Rogalski. Jest to wyjątkowe i bardzo wymowne "dzieło".

Kolejne mistrzostwa Ekonomika w futsalu za nami.

Elżbieta Szleszyńska cz, 02 lutego 2017 19:41

1 lutego 2017 roku odbyły się mistrzostwa Ekonomika w futsalu. W turnieju wzięły udział 3 drużyny. Przyjęty został system rozgrywek „każdy z każdym”. Tytuł Mistrza Ekonomika zdobyła drużyna klasy III TL (A), wygrywając w obydwu meczach.

Mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu

Elżbieta Szleszyńska cz, 02 lutego 2017 17:40

Pierwsze mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu sportowym za nami. 31 stycznia 2017 roku odbyły się w naszej szkole pierwsze mistrzostwa Ekonomika w strzelaniu sportowym.

Malowane ferie

Elżbieta Szleszyńska wt, 24 stycznia 2017 21:27

Uczniowie klasy I TA z wychowawczynią Agnieszką Janczewską postanowili w ferie zimowe spędzić inaczej. Wyszli z inicjatywą malowania sali nr 14. Rodzice zaakceptowali pomysł i sfinansowali przedsięwzięcie. We wtorek rozpoczęło się wielkie malowanie pod kierunkiem Pana Andrzeja Bagińskiego i Pana Konrada Marchewski.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę