Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP

Barbara Jałbrzykowska - Program nauczania wychowania fizycznego

Program nauczania wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 6 w Łomży „Zdrowie, rekreacja i sport na całe życie” został opracowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego określoną w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz.U. Nr4Poz.17).

Niniejszy program ma na celu zachęcić młodzież do aktywnego i systematycznego udziału w zajęciach wychowania fizycznego, a tym samym poprawienie frekwencji uczniów na lekcji, poprzez zastosowanie ciekawych i innowacyjnych form aktywności fizycznej, w tym sportów całego życia. Realizacja edukacji zdrowotnej w formie warsztatów ma zwiększyć świadomość młodzieży odnośnie związku między aktywnością fizyczną a zdrowiem oraz dodać odwagi i wzmocnić wiarę we własną sprawność fizyczną.

Barbara Jałbrzykowska

Elżbieta Szleszyńska
śr, 04 września 2013 21:03
Data ostatniej edycji: pt, 03 czerwca 2016 09:59:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę