Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Warsaw Pack 2018

Magdalena Karwowska pon, 05 marca 2018 18:50

1 marca 2018 r. uczestniczyliśmy w III edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018. Jest to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo znajdującym się w Nadarzynie. Uczniowie klasy I TL i II TL mieli tam możliwość zapoznania się z najnowszymi propozycjami z zakresu opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i linii pakujących, czy produktów do wyrobu opakowań.

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 22:54

1 marca 2018 r. odbył się w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie etap regionalny XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, do którego zakwalifikowała się uczennica klasy IV TA Aldona Wasilewska.

ROZWIJAM SIĘ BEZPIECZNIE

Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 21:10

Od września do końca listopada 2017 roku realizowany był w szkole program zajęć pozalekcyjnych pt. „Rozwijam się bezpiecznie – organizacja czasu wolnego młodzieży”. Program był naszym pomysłem w ramach ogólnopolskiego projektu koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

A może nad morze...?

Magdalena Karwowska śr, 21 lutego 2018 18:07

W dniach 16-17 października 2017 roku, uczniowie klas II TR i III TR, pod opieką p. Ewy Bielak, p. Haliny Grużewskiej oraz p. Andrzeja Kubraka, uczestniczyli w wycieczce do Gdańska. Oprócz zwiedzania, mieli możliwość wziąć udział w warsztatach reklamowych, zorganizowanych na Wydziale Nauk Społecznych - Reklama i Marketing Medialny - Uniwersytetu Gdańskiego.

76 rocznica utworzenia Armii Krajowej

Elżbieta Szleszyńska pon, 19 lutego 2018 20:10

W 76. rocznicę powstania Armii Krajowej samorządowcy, uczniowie łomżyńskich szkół, tym przedstawiciele społeczności ZSEiO nr 6 Łomży uczcili pamięć żołnierzy największej podziemnej armii w okupowanej Europie. Pod pomnikiem Armii Krajowej przy ul. Al. Legionów zostały złożone kwiaty i zapalono znicze.

WALENTYNKI

Elżbieta Szleszyńska so, 10 lutego 2018 17:14

Święto zakochanych coraz bliżej. W związku z tym uczniowie klasy III TR w ramach projektunrealizowanego na zajęciach Organizacji i Technik Reklamy przygotowała ciekawe atrakcje. Od 12 do 14 lutego będzie funkcjonowała poczta walentynkowa. Zaś 14 lutego w godzinach 8:30 - 14:00 otwarta klasa III TR zaprasza do Kawiarenki.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Elżbieta Szleszyńska śr, 07 lutego 2018 21:10

W niedzielę 11 lutego 2018 r. o godzinie 9.30 odbędą się spotkania z rodzicami. Nauczyciele nie mający wychowawstw są do dyspozycji rodziców w godz. 10.00 - 12.00.

Studniówka 2018

Elżbieta Szleszyńska nie, 28 stycznia 2018 20:44

,,Był raz bal, na sto par ..... Na tym balu nad balami, takim co się pamięta latami" Taki własnie był bal studniówkowy w Ekonomiku. 13 stycznia 2018 roku społeczność klas maturalnych, nauczyciele, rodzice i zaproszeni gości przeżywali tradycyjną uroczystość balu studniówkowego w murach naszej szkoły.

FERIE SZKOLNE 2018

Elżbieta Szleszyńska pon, 22 stycznia 2018 18:19

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przedmiotów zawodowych zapraszają na zajęcia wyrównawcze, mające na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych i zawodowych.

Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich

Magdalena Karwowska wt, 02 stycznia 2018 13:24

2 stycznia br. otrzymaliśmy z rąk p. Mariusza Pianki - łomżyńskiego koordynatora akcji pt. "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera" - serdeczne podziękowania za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

SZKOLNE JASEŁKA 2017

Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 07:08

Święta Bożego Narodzenia w ZSEiO nr 6 w Łomży są bardzo uroczyście obchodzone. W świąteczny nastrój zawsze wprowadza przepiękna dekoracja korytarzy i sal lekcyjnych. Radosna atmosfera i życzliwość towarzyszy spotkaniom wigilijnym w klasach. Tegoroczne przedstawienie p.t. "NIE BÓJCIE SIĘ JEGO MIŁOŚCI" przygotowane zostało przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Przystepskiej. Scenografię opracowała Siostra Maria Sieczka.

Boże Narodzenie 2017

Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 06:12

Niech pełna nadziei moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy, 2018 Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. W imieniu całej społeczności szkolnej ZSEiO Nr 6 i własnym - Paweł Drożyner, Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży.

Betlejemskie Światło Pokoju

Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 05:17

Łomżyńscy harcerze z Nadnarwiańskiego Hufca ZHP im. Adama Chętnika na czele z Komendantem - hm Wiesławem Domańskim, przekazali Światło Pokoju do wszystkich szkól i instytucji. Dotarli także do naszej szkoły. Światło to towarzyszyło szkolnym jasełkom i spotkaniom wigilijnym.

Świąteczne życzenia

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 08:00

Jak polski zwyczaj każe, na święta Bożego Narodzenia "wszyscy, wszystkim ślą życzenia". Absolwenci, sympatycy ZSEiO nr 6 przesłali na ręce Dyrektora "Ekonomika", Pana Pawła Drożynera, życzenia dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy serdecznie wszystkim za pamięć i wzajemnie życzymy wesołych Świąt i wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.

Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

W dniu 18 grudnia br. otrzymaliśmy od Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej szczególne podziękowanie za udział w kolejnej edycji Narodowego Czytania, która miała miejsce w dniu 11 września 2017 r. w naszej szkole. Cieszymy się z faktu, że w tym roku także mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tym Narodowym przedsięwzięciu. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział i zachęcamy do włączenia się w przyszłoroczną kolejną edycję, którą mamy nadzieję kontynuować.

Podziękowanie od Państwowej Komisji Wyborczej

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze zorganizowały II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”.Konkurs, skierowany było uczniów szkół ponadgimnazjalnych i poświęcony wyborom samorządowym, które odbędą się jesienią przyszłego roku. Reprezentanci naszej szkoły także uczestniczyli w ty konkursie.

Kursy przygotowawcze maturalne

Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:54

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza tegorocznych Maturzystów do uczestnictwa w X Edycji Kursów Maturalnych.

Wigilia Edukacyjna

Elżbieta Szleszyńska nie, 17 grudnia 2017 17:04

14 grudnia w murach Ekonomika odbyła się Wigilia Edukacyjna, w której uczestniczyli przedstawiciele wszystkich środowisk związanych oświatą w naszym mieście.

Przedświąteczna pomoc

Magdalena Karwowska cz, 14 grudnia 2017 09:59

Grudzień to w naszej szkole okres zaangażowania w różnorodne akcje charytatywne. W tym roku kolejny raz współtworzyliśmy "Szlachetne Paczki" w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna". Za pośrednictwem wolontariuszy prezenty trafiły do 3 rodzin z Łomży i okolic.

„Wolontariusz Twoim Przyjacielem”

Elżbieta Szleszyńska nie, 10 grudnia 2017 07:52

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017 uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę