Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 26 września 2020 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Warsaw Pack 2018

Foto: Warsaw Pack 2018
Magdalena Karwowska pon, 05 marca 2018 18:50

1 marca 2018 r. uczestniczyliśmy w III edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018. Jest to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Warsaw Expo znajdującym się w Nadarzynie. Uczniowie klasy I TL i II TL mieli tam możliwość zapoznania się z najnowszymi propozycjami z zakresu opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i linii pakujących, czy produktów do wyrobu opakowań.

XIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Foto: XIII Olimpiada Przedsiębiorczości
Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 22:54

1 marca 2018 r. odbył się w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie etap regionalny XIII Olimpiady Przedsiębiorczości, do którego zakwalifikowała się uczennica klasy IV TA Aldona Wasilewska.

ROZWIJAM SIĘ BEZPIECZNIE

Foto: ROZWIJAM SIĘ BEZPIECZNIE
Elżbieta Szleszyńska so, 03 marca 2018 21:10

Od września do końca listopada 2017 roku realizowany był w szkole program zajęć pozalekcyjnych pt. „Rozwijam się bezpiecznie – organizacja czasu wolnego młodzieży”. Program był naszym pomysłem w ramach ogólnopolskiego projektu koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

A może nad morze...?

Foto: A może nad morze...?
Magdalena Karwowska śr, 21 lutego 2018 18:07

W dniach 16-17 października 2017 roku, uczniowie klas II TR i III TR, pod opieką p. Ewy Bielak, p. Haliny Grużewskiej oraz p. Andrzeja Kubraka, uczestniczyli w wycieczce do Gdańska. Oprócz zwiedzania, mieli możliwość wziąć udział w warsztatach reklamowych, zorganizowanych na Wydziale Nauk Społecznych - Reklama i Marketing Medialny - Uniwersytetu Gdańskiego.

76 rocznica utworzenia Armii Krajowej

Foto: 76 rocznica utworzenia Armii Krajowej
Elżbieta Szleszyńska pon, 19 lutego 2018 20:10

W 76. rocznicę powstania Armii Krajowej samorządowcy, uczniowie łomżyńskich szkół, tym przedstawiciele społeczności ZSEiO nr 6 Łomży uczcili pamięć żołnierzy największej podziemnej armii w okupowanej Europie. Pod pomnikiem Armii Krajowej przy ul. Al. Legionów zostały złożone kwiaty i zapalono znicze.

WALENTYNKI

Foto: WALENTYNKI
Elżbieta Szleszyńska so, 10 lutego 2018 17:14

Święto zakochanych coraz bliżej. W związku z tym uczniowie klasy III TR w ramach projektunrealizowanego na zajęciach Organizacji i Technik Reklamy przygotowała ciekawe atrakcje. Od 12 do 14 lutego będzie funkcjonowała poczta walentynkowa. Zaś 14 lutego w godzinach 8:30 - 14:00 otwarta klasa III TR zaprasza do Kawiarenki.

SPOTKANIA Z RODZICAMI

Foto: SPOTKANIA Z RODZICAMI
Elżbieta Szleszyńska śr, 07 lutego 2018 21:10

W niedzielę 11 lutego 2018 r. o godzinie 9.30 odbędą się spotkania z rodzicami. Nauczyciele nie mający wychowawstw są do dyspozycji rodziców w godz. 10.00 - 12.00.

Studniówka 2018

Foto: Studniówka 2018
Elżbieta Szleszyńska nie, 28 stycznia 2018 20:44

,,Był raz bal, na sto par ..... Na tym balu nad balami, takim co się pamięta latami" Taki własnie był bal studniówkowy w Ekonomiku. 13 stycznia 2018 roku społeczność klas maturalnych, nauczyciele, rodzice i zaproszeni gości przeżywali tradycyjną uroczystość balu studniówkowego w murach naszej szkoły.

FERIE SZKOLNE 2018

Foto: FERIE SZKOLNE 2018
Elżbieta Szleszyńska pon, 22 stycznia 2018 18:19

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przedmiotów zawodowych zapraszają na zajęcia wyrównawcze, mające na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych i zawodowych.

Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich

Foto: Walczyli dla nas, zawalczmy dla nich
Magdalena Karwowska wt, 02 stycznia 2018 13:24

2 stycznia br. otrzymaliśmy z rąk p. Mariusza Pianki - łomżyńskiego koordynatora akcji pt. "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera" - serdeczne podziękowania za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

SZKOLNE JASEŁKA 2017

Foto: SZKOLNE JASEŁKA 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 07:08

Święta Bożego Narodzenia w ZSEiO nr 6 w Łomży są bardzo uroczyście obchodzone. W świąteczny nastrój zawsze wprowadza przepiękna dekoracja korytarzy i sal lekcyjnych. Radosna atmosfera i życzliwość towarzyszy spotkaniom wigilijnym w klasach. Tegoroczne przedstawienie p.t. "NIE BÓJCIE SIĘ JEGO MIŁOŚCI" przygotowane zostało przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Przystepskiej. Scenografię opracowała Siostra Maria Sieczka.

Boże Narodzenie 2017

Foto: Boże Narodzenie 2017
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 06:12

Niech pełna nadziei moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy, 2018 Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. W imieniu całej społeczności szkolnej ZSEiO Nr 6 i własnym - Paweł Drożyner, Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży.

Betlejemskie Światło Pokoju

Foto: Betlejemskie Światło Pokoju
Elżbieta Szleszyńska so, 23 grudnia 2017 05:17

Łomżyńscy harcerze z Nadnarwiańskiego Hufca ZHP im. Adama Chętnika na czele z Komendantem - hm Wiesławem Domańskim, przekazali Światło Pokoju do wszystkich szkól i instytucji. Dotarli także do naszej szkoły. Światło to towarzyszyło szkolnym jasełkom i spotkaniom wigilijnym.

Świąteczne życzenia

Foto: Świąteczne życzenia
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 08:00

Jak polski zwyczaj każe, na święta Bożego Narodzenia "wszyscy, wszystkim ślą życzenia". Absolwenci, sympatycy ZSEiO nr 6 przesłali na ręce Dyrektora "Ekonomika", Pana Pawła Drożynera, życzenia dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy serdecznie wszystkim za pamięć i wzajemnie życzymy wesołych Świąt i wielu pięknych chwil w gronie najbliższych.

Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej

Foto: Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

W dniu 18 grudnia br. otrzymaliśmy od Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej szczególne podziękowanie za udział w kolejnej edycji Narodowego Czytania, która miała miejsce w dniu 11 września 2017 r. w naszej szkole. Cieszymy się z faktu, że w tym roku także mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tym Narodowym przedsięwzięciu. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział i zachęcamy do włączenia się w przyszłoroczną kolejną edycję, którą mamy nadzieję kontynuować.

Podziękowanie od Państwowej Komisji Wyborczej

Foto: Podziękowanie od Państwowej Komisji Wyborczej
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:59

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze zorganizowały II edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”.Konkurs, skierowany było uczniów szkół ponadgimnazjalnych i poświęcony wyborom samorządowym, które odbędą się jesienią przyszłego roku. Reprezentanci naszej szkoły także uczestniczyli w ty konkursie.

Kursy przygotowawcze maturalne

Foto: Kursy przygotowawcze maturalne
Elżbieta Szleszyńska śr, 20 grudnia 2017 07:54

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza tegorocznych Maturzystów do uczestnictwa w X Edycji Kursów Maturalnych.

Wigilia Edukacyjna

Foto: Wigilia Edukacyjna
Elżbieta Szleszyńska nie, 17 grudnia 2017 17:04

14 grudnia w murach Ekonomika odbyła się Wigilia Edukacyjna, w której uczestniczyli przedstawiciele wszystkich środowisk związanych oświatą w naszym mieście.

Przedświąteczna pomoc

Foto: Przedświąteczna pomoc
Magdalena Karwowska cz, 14 grudnia 2017 09:59

Grudzień to w naszej szkole okres zaangażowania w różnorodne akcje charytatywne. W tym roku kolejny raz współtworzyliśmy "Szlachetne Paczki" w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna". Za pośrednictwem wolontariuszy prezenty trafiły do 3 rodzin z Łomży i okolic.

„Wolontariusz Twoim Przyjacielem”

Foto: „Wolontariusz Twoim Przyjacielem”
Elżbieta Szleszyńska nie, 10 grudnia 2017 07:52

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017 uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę