Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kolejne spotkanie z LogMap

Po raz kolejny gościliśmy w Parku Przemysłowym Łomża na spotkaniu z przedstawicielem firmy LogMap, panem Rolandem Prusinowskim. Tym razem uczniowie klasy IV TL mieli możliwość poznać specyfikę pracy operatora logistycznego, obsługę giełd transportowych, tajniki zawodu logistyka i spedytora oraz branżowy język. Usłyszeli, jak od strony praktycznej przebiega proces poszukiwania przewoźnika, wystawiania ładunku na giełdzie, a także poszukiwania ładunku do przewozu. Interesujące były też informacje dotyczące skonta i anulowania dokumentów w procesie transportowym.

Dla uczniów klasy logistycznej, którzy już niedługo kończą szkołę i staną przed wyborem dalszej nauki czy pracy w wybranym zawodzie, było to bardzo ciekawe spotkanie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż osoby zainteresowane pracą w charakterze operatora logistycznego mogą odbyć staż w LogMap.

Opracowanie Katarzyna Szymańska

 

Magdalena Karwowska
pon, 26 marca 2018 20:08
Data ostatniej edycji: pon, 26 marca 2018 20:18:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę