Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Młodzieżowa Rada Miejska

7 marca br. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Miejskiej: Mateuszem Zdrodowskim - przewodniczącym, Jędrzejem Lutostańskim - wiceprzewodniczącym, a także z dwójką radnych MRM z naszej szkoły - Justyną Chaberek kl. IV TA) i Mateuszem Kowalewskim (kl. IV TL).

Panel dyskusyjny, w którym uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas Ekonomika, miał na celu przede wszystkim przedstawienie dotychczasowych dokonań MRM, a także zaczerpnięcie pomysłów na dalszą jej działalność ukierunkowaną na rozwój naszego miasta.

Zebrane propozycje zostaną przedstawione i omówione podczas najbliższej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Opracowanie i zdjęcia: Justyna Chaberek i Mateusz Kowalewski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
śr, 07 marca 2018 18:29
Data ostatniej edycji: śr, 07 marca 2018 18:48:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę