Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ferie, ferie, ...

Elżbieta Szleszyńska wt, 24 stycznia 2017 20:48

Ferie zaczęte: rozrywkowo, sportowo, naukowo oraz "remontowo". W szkole dzieje się, dzieje, .... Kto by pomyślał, że w wolnym czasie gwarno, głośno i wesoło na szkolnych korytarzach. Maturzyści (i nie tylko) rozpoczęli swój maraton z wielu przedmiotów. Czytają, słuchają, piszą, zadania rozwiązują. Po prostu stare treści po nowemu przerabiają.

Mistrz Polski z Ekonomika

Magdalena Karwowska pt, 20 stycznia 2017 16:54

Skromny, nieco nieśmiały uczeń klasy II TC Hubert Sulewski, mimo młodego wieku może poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami sportowymi. Pasjonat sportów walki z Ekonomika jest podopiecznym utytułowanego trenera Damiana Zorczykowskiego, posiadacza brązowych pasów w Brazyliskim Jiu Jitsu i Taekwondo, Mistrza Świata MMA organizacji WKF.

MARATON MATURALNY 2017

Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 12:01

W okresie ferii zimowych, EKONOMIK proponuje swoim uczniom ciekawą rozrywkę sportową, muzyczną i naukową. Nauczyciele języka polskiego, języka angielskiego i matematyki zapraszają na Maraton Maturalny, mający na celu usystematyzowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do uzyskania dobrego wyniku z egzaminów maturalnych.

FERIE ZIMOWE 2017 NA SPORTOWO

Elżbieta Szleszyńska cz, 19 stycznia 2017 10:46

Nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie zapraszają uczniów naszej szkoły na zajęcia sportowe i rekreacyjne w okresie ferii zimowych. Sala gimnastyczna i siłownia szkolna będą dostępne codziennie w godzinach 10-14.

Mam Marzenie

Elżbieta Szleszyńska śr, 18 stycznia 2017 12:04

Fundacja "Mam Marzenie" przekazała dla społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży podziękowanie: "Z całego serca dziękujemy za udział w obchodach Pluszowego Dnia Misia i przekazanie maskotek pacjentom szpitalnych oddziałów onkologicznych".

Studniówka 2017

Magdalena Karwowska pon, 16 stycznia 2017 17:32

Ostatnia sobota semestru zimowego w klasie maturalnej to tradycyjnie czas balu zwanego „Studniówką”. Dziewczęta w pięknych sukniach i chłopcy w eleganckich garniturach bawią się wówczas do wczesnych godzin porannych w towarzystwie zaproszonych gości, w tym także rodziców i nauczycieli.

Uczniowie z Ekonomika w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Elżbieta Szleszyńska cz, 29 grudnia 2016 21:35

61 uczniów ze wszystkich regionów Polski – tylu uczestników zakwalifikowało się do finału IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W tym gronie znalazło się aż troje uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W walce o finał pokonali blisko 8 tys. osób.

Logistycy zimą

Elżbieta Szleszyńska wt, 27 grudnia 2016 21:42

Zima to nie siedzenie w domu pod ciepłym kocykiem i picie rozgrzewającego kakao. Dla młodzieży Ekonomika to czas naprawdę dobrej zabawy na śniegu i nie tylko... Klasa I TL wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Salamońską wybrała się na lodowisko przy ul Katyńskiej w dniu 20 grudnia 2016.

SZKOLNE JASEŁKA

Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 14:32

Święta Bożego Narodzenia w ZSEiO nr 6 w Łomży od wielu lat są bardzo uroczyście obchodzone. W świąteczny nastrój zawsze wprowadza przepiękna dekoracja korytarzy i sal lekcyjnych. Tegoroczne przedstawienie to Współczesne jasełka przygotowane przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Przystepskiej i aktora Teatru Lalki i Aktora, Pana Tomasza Rynkowskiego, który jest autorem scenariusza "Kołyska".

Boże Narodzenie 2016

Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 14:10

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzy Dyrekcja, Rada Pedagogiczna oraz cała Społeczność Uczniowska ZSEiO nr 6 w Łomży.

Mokołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Elżbieta Szleszyńska so, 24 grudnia 2016 08:07

W dniu 17 grudnia 2016r. odbył się w w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W turnieju uczestniczyło 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Łomży.

Stypendia Premiera rozdane

Magdalena Karwowska cz, 15 grudnia 2016 16:37

14 listopada 2016 r. w białostockim VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrodzono 121 osób z województwa podlaskiego, w tym dwie nasze uczennice: Joannę Zalewską z kl. III C VI Liceum Ogólnokształcącego i Magdalenę Dębkowską z kl. IV TA Technikum nr 6 w Łomży.

Maraton Pisania Listów

Magdalena Karwowska nie, 11 grudnia 2016 17:39

290 listów w obronie bohaterów z całego świata napisali uczniowie Ekonomika podczas akcji corocznie organizowanej przez Amnesty International. Maraton Pisania Listów, powiązany z obchodzonym 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole w miniony piątek.

"Szlachetne Paczki" trafiły do potrzebujących rodzin

Magdalena Karwowska so, 10 grudnia 2016 13:12

Społeczność szkolna "Ekonomika" po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka" zorganizowaną przez krakowskie Stowarzyszenie "Wiosna".

Wolontariusz Twoim Przyjacielem

Elżbieta Szleszyńska cz, 08 grudnia 2016 20:23

Tradycyjnie już w dniu 26.11.2016 r, Mszą św. w Katedrze Łomżyńskiej rozpoczęło się VI Spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy. Oprawę muzyczną przygotowali Członkowie Zespołu Carmen Fidei z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, a liturgiczną Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Quo Vadis"

Magdalena Karwowska cz, 08 grudnia 2016 08:44

Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki został wzbogacony o pamiątkowe wydanie powieści Henryka Sienkiewicza pt. "Quo Vadis". Podarował je Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w podziękowaniu za udział w piątej edycji Narodowego Czytania, któremu patronuje wraz z małżonką - Agatą Kornhauser-Duda.

Coraz bliżej Święta!

Magdalena Karwowska śr, 07 grudnia 2016 16:45

7 grudnia 2016 r., uczniowie z klas II i III Technikum Organizacji Reklamy już po raz trzeci ubierali szkolną choinkę. Tradycyjne drzewko stanęło w hallu głównym, ciesząc nasze oczy i przypominając o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

„…Nie dajmy zginąć poległym”.

Elżbieta Szleszyńska wt, 06 grudnia 2016 12:30

Te słowa Zbigniewa Herberta zobowiązują nas do zachowania pamięci o bohaterach walk o niepodległość naszej Ojczyzny, których komuniści chcieli wymazać z kart historii. Przywracanie pamięci przyświecało obchodom 67 rocznicy śmierci Kazimierza i Jerzego Żebrowskich żołnierzy Narodowego Zjednoczenia Wojskowego, którzy zginęli w obławie komunistycznych jednostek Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Mężeninie 3 grudnia 1949r.

Kurs pierwszej pomocy

Magdalena Karwowska nie, 27 listopada 2016 18:16

17 i 24 listopada 2016 r. jedenaścioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w kursie pierwszej pomocy zorganizowanym przez Polski Czerwony Krzyż.

Rocznica odzyskania niepodległości

Magdalena Karwowska nie, 20 listopada 2016 17:20

11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe. Tego dnia w 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polacy odzyskali upragnioną niepodległość. Jest to dzień szczególny, przypomina nam, że wolność, którą dziś możemy się cieszyć okupiona została krwią wielu pokoleń Polaków.

« · «« · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę