Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spotkanie z LogMap

2 marca br. klasa III TL udała się do Parku Przemysłowego Łomża na interesujące spotkanie z panem Rolandem Prusinowskim - przedstawicielem firmy LogMap. Przedsiębiorstwo to jest dynamicznie rozwijającym się operatorem logistycznym rynku TSL, specjalizującym się od 2006 r. w organizowaniu transportu drogowego w ruchu międzynarodowym i krajowym oraz w wycenie transportu. Firma oferuje również usługi magazynowania i przeładunku, zwłaszcza produktów wymagających utrzymania odpowiedniej temperatury.

Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać uprawnienia w zakresie prowadzenia działalności transportowo-spedycyjnej, jak wypełnić dokumenty przewozowe oraz jak poruszać się po platformach - giełdach transportowych.

Było to pierwsze ze spotkań łomżyńskiego pracodawcy z młodzieżą klas logistycznych, przybliżające praktyczne aspekty pracy logistyka i możliwości jakie daje praca w tym zawodzie.

Opracowała Katarzyna Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 05 marca 2018 19:10
Data ostatniej edycji: pon, 05 marca 2018 19:41:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę