Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


II Międzynarodowe Targi TSL

23 marca br. uczniowie klas logistycznych II-IV TL uczestniczyli w zorganizowanych na terenach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo II Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki. Równolegle, już po raz trzeci, odbywały się tam targi Warsaw Bus 2018, będące miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym.

Swoją ofertę  prezentowali producenci, dystrybutorzy i importerzy: aut ciężarowych, naczep i przyczep, autobusów, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, operatorzy giełd ładunków, przewoźnicy drogowi, dostawcy usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne. Swoje stoisko miała też Inspekcja Transportu Drogowego.

Trzeci dzień targów był otwarty dla młodzieży szkół średnich kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Niewątpliwą atrakcją, nie tylko dla uczniów, była możliwość zajęcia miejsca na fotelu kierowcy samochodów ciężarowych, takich marek jak Volvo, Renault, Scania, Mercedes, Volkswagen czy nowoczesnej Tatry. Można też było nawiązać kontakt z firmami rynku TSL, które oferowały staże zawodowe dla młodych logistyków i spedytorów. Nie dopisały natomiast szkoły wyższe, których obecność zapowiadali wcześniej organizatorzy.

Opracowała  Katarzyna Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
so, 24 marca 2018 14:52
Data ostatniej edycji: so, 24 marca 2018 20:26:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę