Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Nasi w półfinale

9 marca br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie odbyły się zawody okręgowe, czyli półfinał II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. W ten sposób rozegrał się kolejny etap rywalizacji o indeks Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w ramach olimpiady skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej organizacja służy przede wszystkim upowszechnieniu wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

Naszą szkołę reprezentowała ósemka uczniów technikum logistycznego:

1. Klaudia Piątek, kl. II TL

2. Kamil Łuba, kl. II TL

3. Aleksandra Niedźwiecka, kl. II TL

4. Piotr Choiński, kl. III TL

5. Krzysztof Kamiński, kl. III TL

6. Daniel Karwowski, kl. III TL

7. Rafał Karwowski, kl. III TL

8. Michał Litwiński, kl. III TL

W drugim etapie współzawodnictwa uczniowie rozwiązywali zadania przygotowane przez naukowców z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, specjalistów z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

Zgodnie ze słowami dr hab. Przemysława Borkowskiego, prof. nadzw., Prodziekana ds. nauki Wydziału Ekonomicznego UG i Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, "konkurs ma charakter ogólnopolski i powinien przyczynić się do zachęcenia uczniów kończących edukację ponadgimnazjalną do wyboru ścieżki rozwoju edukacyjnego i później zawodowego, do której przygotować mogą studia".

Opracowała Katarzyna Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
nie, 11 marca 2018 18:38
Data ostatniej edycji: nie, 11 marca 2018 18:57:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę