piątek, 20 kwietnia 2018 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5823

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Finalista X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej z Ekonomika

Wyższa Szkoła Logistyczna w Poznaniu była organizatorem finału X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do rozgrywek przystąpili najlepsi młodzi logistycy z 284 szkół średnich z całej Polski, wyłonieni w eliminacjach szkolnych i okręgowych. W etapie finałowym wzięło udział 62 uczniów, a w gronie finalistów znalazł się uczeń klasy III Technikum Logistycznego Kacper Krawcewicz.

 

X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna odbywała się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk.

Ma na celu:

- rozbudzić wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną,

- pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach średnich i policealnych.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Do finału X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zakwalifikował sie także klasy uczeń III TL  Piotr Choiński. Uczniowie Ekonomika, przygotowywani do olimpiady przez Panią Magdalenę Salamońską, po raz kolejny potwierdzili wysoki poziom wiedzy logistycznej i znaleźli sie w czołówce krajowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 15 kwietnia 2018 11:10
Data ostatniej edycji: nie, 15 kwietnia 2018 11:16:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0