Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Z listów do redakcji:

Ludzie listy piszą

Droga Aniu!

Dziękuję za kolejny numer Waszego biuletynu. Zawsze czytamy go w gronie znajomych. Cieszy Nas profesjonalizm poruszanych tematów, ale także szata graficzna pisemka.
Każda z Nas znajduje w Waszym Biuletynie pocieszenie nie tylko dla umysłu, ale również dla ducha. Wasza gazetka pisana jest sercem i to od razu się czuje. Prosty język dociera do każdego. Dobre rady, istotne informacje dla chorych na raka powodują, że jesteśmy bogatsze w wiedzę, o której często nie usłyszymy w swoim klubie, ani od lekarzy.
Podziwiamy też Waszą działalność. Jak wiele dzięki Tobie i Twoim koleżankom udaje się zrobić na rzecz innych. To niezwykły dar, że macie u siebie Taką swoją Anię.
Mamy porównanie innej działalności klubowej i amazońskiej prasy z Polski. Każdy coś robi na miarę swoich sił. Ale o Was Łomżanki i Waszej działalności, dzięki takiemu Biuletynowi, słyszy się i czyta w kraju, Europie i w środowiskach polonii w Nowym Jorku i Chicago. Gratulujemy! Dziękujemy z serca.
Z niecierpliwością czekamy na następny numer biuletynu, nowinki ze świata medycznego, co znowu ciekawego zrobiłyście i na pełne ciepła i otuchy Twoje słowa Aniu!

W imieniu swoim i koleżanek Janeczka z Warszawy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę