Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Kalendarium

Terminarz spotkań - Pamiętaj! Nasze spotkania odbywają się zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca: 7 marca, 4 kwietnia, 9 maja, 6 czerwca. W lipcu i sierpniu mamy zawsze przerwę wakacyjną.

Styczeń
3 spotkanie członkiń Stowarzyszenia, godz. 17.00. II. piętro sala wykładowa Szpitala Wojewódzkiego w Łomży /prelekcje na temat stosowania niektórych leków i kosmetyków poprawiających urodę/.

15 Karnawałowy Bal Życzliwych Serc: hotel „Zbyszko” w Nowogrodzie, hotel „Gromada” w Łomży.
Kontynuacja akcji bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet z grupy wiekowej 50-60 lat w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Cykl audycji radiowych i telewizyjnych propagujących profilaktykę chorób nowotworowych.

Luty
5 udział Anny Dąbrowskiej w szkoleniowej konferencji Mazowieckiej Unii „Amazonek” na temat „Nasze zdrowie w naszych rękach” w Centrum Onkologii w Warszawie.

7 spotkanie członkiń Stowarzyszenia,godz.17.00.II.piętro sala wykładowa w szpitalu/prelekcja na temat prawidłowego odżywiania i prezentacja najnowszych modeli protez, bielizny i kostiumów kąpielowych AMOENY/.

11 Światowy Dzień Chorego

23 posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia.

24 udział Anny Dąbrowskiej i Barbary Porwoł w konferencji na temat „Planu rozwoju strategicznego województwa podlaskiego na lata 2007-2015”- sala Urzędu Wojewódzkiego w Łomży.
Kontynuacja akcji bezpłatnych badań mammograficznych dla kobiet z grupy 50-60 lat w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Marzec
1 wykład dla słuchaczek Technikum Weterynaryjnego w Łomży na temat profilaktyki chorób nowotworowych w ramach akcji „Samobadanie piersi - Pamiętaj!”.

7 spotkanie członkiń Stowarzszenia, godz.17.00.II.piętro sala wykładowa Szpitala Wojewódzkiego w Łomży /prelekcja Anny Zborowskiej - psycholog/.

8 Dzień Kobiet

12 pierwsza rocznica śmierci Ewy Iwanowskiej
Kwiecień

2 udział Anny Dąbrowskiej i Krystyny Szczepańskiej w zebraniu sprawozdawczo - wyborczym Federacji Polskich Klubów Kobiet po Mastektomii „Amazonki” w Poznaniu.

4 spotkanie wielkanocne członkiń i sympatyków Stowarzyszenia godz.17.00.Centrum Katolickie, ul. Zawadzka, Łomża. /msza święta w intencji chorych na nowotwory i ich rodzin/.
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę