Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Minęły spokojnie miesiące wakacyjne

Minęły spokojnie miesiące wakacyjne. Wielu z nas wyjechało, odwiedziło bliskich, zobaczyło ciekawe miejsca, odpoczęło w gronie rodziny. Mamy nadzieję, że z nowymi siłami wszyscy wracamy do swoich zajęć i obowiązków, że chorzy podreperowali swoje zdrowie, rodzice wreszcie mieli czas dla swoich pociech, a spotkania z przyjaciółmi umocniły łączące nas więzi i dały nam dużo radości.

Łomżyńskie Amazonki po dwumiesięcznej przerwie również powracają do swoich zajęć.
Od początku września codziennie funkcjonuje nasze biuro. Zapraszamy do niego wszystkich zainteresowanych problemami związanymi z chorobami nowotworowymi, i chorych, i zdrowych. Szczególnie zapraszamy panie, które przeszły operacje i leczenie onkologiczne. U nas uzyskacie prawdziwe zrozumienie i wsparcie, bo przecież my wiemy, co to znaczy poddać się amputacji piersi, jak wytrwać podczas chemio- i radioterapii, jak w tym wszystkim odnaleźć siebie i nadzieje na przyszłość. Wszystkie nowe koleżanki witamy z radością i służymy im pomocą.
Kontynuujemy wydawanie naszego Biuletynu Informacyjnego, którego nowy numer macie przed sobą. Mamy nadzieję, że wszystkim spodobają się nowe artykuły i zdjęcia z czerwcowych uroczystości. Jeśli przeczytane wiadomości skłonią do większej dbałości o własne zdrowie i do wykonywania badań profilaktycznych, będzie to dla nas największy powód do radości.
Również po raz kolejny zapraszamy na Dzień Otwarty w Onkologii, który organizujemy we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim. Znów będzie można skorzystać z porady specjalisty onkologa oraz wykonać badania profilaktyczne. Dokładne informacje o akcji ogłosimy niebawem w środkach masowego przekazu.
Od kilku lat przeprowadzamy spotkania profilaktyczne z uczennicami szkół średnich dotyczące profilaktyki nowotworowej oraz samobadania piersi. Jest to fragment akcji: „Październik Miesiącem Szansy - zdążyć przed rakiem". Mamy szczerą nadzieję, że spotkania te pozwolą wielu dziewczętom [ a może również ich mamom, babciom, ciociom, koleżankom] zadbać prawidłowo o własne zdrowie. Z wielką chęcią udamy się do wszystkich zainteresowanych. Dzielenie się posiadaną wiedzą, a przede wszystkim własnymi przeżyciami jest naprawdę wspaniałe i daje dużo radości.
Nasze Stowarzyszenie jest organizacją otwartą dla każdej chorej kobiety szukającej przyjaźni, pomocy, dobrego słowa i uśmiechu. Czekamy na Was!
A wszystkim, którzy nas wspierają - dziękujemy z całego serca. Dziękujemy za to, że o nas pamiętacie, dziękujemy za miłe słowa, uśmiech, za pomoc w różnych sytuacjach. Dziękujemy za dotacje, za przekazanie 1% podatku dochodowego. Środki finansowe, które nam przekazujecie umożliwiają organizowanie różnych akcji i stałą pomoc osobom chorym.
To, że o się o nas troszczycie, jest dla Stowarzyszenia źródłem prawdziwej satysfakcji.
Bądźcie nadal z nami!


Barbara Porwoł

Helena Putkowska
śr, 08 września 2010 11:01
Data ostatniej edycji: śr, 08 września 2010 11:16:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę