Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Logistycy zimą

Zima to nie siedzenie w domu pod ciepłym kocykiem i picie rozgrzewającego kakao. Dla młodzieży Ekonomika to czas naprawdę dobrej zabawy na śniegu i nie tylko... Klasa I TL wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Salamońską wybrała się na lodowisko przy ul Katyńskiej w dniu 20 grudnia 2016.

I zaczęło się...  Wszyscy śmigali po lodowisku niby mistrzowie tafli olimpijskiej. Jazda na łyżwach okazała się łatwiejsza od matematyki. Kółka i ósemki wychodziły całkiem, całkiem. Wychowawczyni była mile zaskoczona umiejetnościami jazdy na łyżwach swoich podopiecznych.

Dawid zaliczył więcej upadków niż wszyscy pozostali razem wzięci. Na lodowisku było wyjątkowo wesoło. Szczęśliwi i zrelaksowani wrócili do codziennych szkolnych obowiązków. Na pewno długo zapamiętamy to wyjście. Mamy nadzieję, że siniaki do świąt znikną.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 27 grudnia 2016 21:42
Data ostatniej edycji: wt, 10 stycznia 2017 08:46:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę