Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Studniówka 2017

Ostatnia sobota semestru zimowego w klasie maturalnej to tradycyjnie czas balu zwanego „Studniówką”. Dziewczęta w pięknych sukniach i chłopcy w eleganckich garniturach bawią się wówczas do wczesnych godzin porannych w towarzystwie zaproszonych gości, w tym także rodziców i nauczycieli.

Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się 14 stycznia o godzinie 19, kiedy to w imieniu Maturzystów powitali zebranych Aldona Wierciszewska i Arkadiusz Czartoryski.

Młodzież, podczas wzruszającego wystąpienia, podziękowała Dyrekcji szkoły oraz całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w jej edukację i wychowanie. Szczególne wyrazy sympatii i wdzięczności trafiły do wychowawców klas kończących w tym roku naukę: p. Ewy Walewskiej (kl. III A), p. Katarzyny Zając-Malinowskiej (kl. III B), p. Małgorzaty Jarmosz (kl. III C), p. Magdaleny Karwowskiej (kl. IV TA), p. Beaty Raczkowskiej (kl. IV TL) i p. Piotra Rogalskiego (kl. IV TC).

„Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni”.

Oficjalną część imprezy zakończył tradycyjny „Polonez”, prowadzony w pierwszych parach przez Panów Dyrektorów – Pawła Drożynera i Krzysztofa Domalewskiego.

Ostatnie takty muzyki towarzyszącej eleganckiemu korowodowi oznaczać mogły tylko jedno – rozpoczęcie zabawy, do której zachęcał niestrudzenie Zespół „Siver”. Wyśmienita atmosfera i świetnie przygotowana uroczystość sprawiły, że wszyscy zapamiętają tegoroczną „Studniówkę” na długo.

Magdalena Karwowska
pon, 16 stycznia 2017 17:32
Data ostatniej edycji: pon, 16 stycznia 2017 17:33:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę