Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Maraton Pisania Listów

290 listów w obronie bohaterów z całego świata napisali uczniowie Ekonomika podczas akcji corocznie organizowanej przez Amnesty International. Maraton Pisania Listów, powiązany z obchodzonym 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, odbył się w naszej szkole w miniony piątek.

W tym roku apele do władz oraz wyrazy solidarności z osobami, których prawa są łamane, pisaliśmy na rzecz m. in. Fomusoh Ivo Feh z Kamerunu, skazanego na 10 lat więzienia za wysłanie SMS’a czy Johana Teterissa - indonezyjskiego nauczyciela, uwięzionego i torturowanego za pokazanie zakazanej przez rząd flagi.

Doświadczenia ubiegłych lat pokazują, że często już w trakcie Maratonu ludzie są uwalniani z więzień, a złe prawo jest zmieniane. Poza tym, listy są ogromnym wsparciem dla bohaterów i ich bliskich - dają im siłę i nadzieję w walce o ich prawa – prawa człowieka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
nie, 11 grudnia 2016 17:39
Data ostatniej edycji: nie, 11 grudnia 2016 17:54:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę