Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Prezydent dziękuje za Narodowe Czytanie "Quo Vadis"

Księgozbiór naszej szkolnej biblioteki został wzbogacony o pamiątkowe wydanie powieści Henryka Sienkiewicza pt. "Quo Vadis". Podarował je Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w podziękowaniu za udział w piątej edycji Narodowego Czytania, któremu patronuje wraz z małżonką - Agatą Kornhauser-Duda.

Prezydent,  w liście skierowanym do społeczności szkolnej Ekonomika, zwrócił się do nas tymi słowami:

"(...) składam Państwu podziękowania za włączenie się do akcji Narodowe Czytanie. Dziękuję za to, że połączyło nas umiłowanie rodzimej literatury i pięknej polszczyzny. Za Państwa pośrednictwem przesyłam również wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy w Państwa okolicy wspierali akcję i brali w niej udział. Jako wyraz mojego podziękowania przekazuję na Państwa ręce okolicznościowy egzemplarz "Quo Vadis". Mam nadzieję, że będzie on stanowił dla Państwa miłą pamiątkę naszego wspólnego czytania (...)."

Serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy na udział w przyszłorocznej akcji.

Miło nam także wspomnieć, że dzięki staraniom nauczycieli-bibliotekarzy - p. Iwony Listowskiej i p. Andrzeja Kubraka zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem szkoły dbającej o czytelnictwo. Potwierdza on między innymi to, że nasza biblioteka jest przyjaźnie nastawiona wobec każdego czytelnika, a jej priorytetem jest zaszczepienie w uczniach pasji do czytania.

Magdalena Karwowska
cz, 08 grudnia 2016 08:44
Data ostatniej edycji: cz, 08 grudnia 2016 09:05:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę