Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Coraz bliżej Święta!

7 grudnia 2016 r., uczniowie z klas II i III Technikum Organizacji Reklamy już po raz trzeci ubierali szkolną choinkę. Tradycyjne drzewko stanęło w hallu głównym, ciesząc nasze oczy i przypominając o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Wszystkie ozdoby zostały wykonane własnoręcznie przez dziewczęta, wspierane przez p. Ewę Bielak i p. Andrzeja Kubraka. W tym roku na choince zawisły, między innymi, przestrzenne gwiazdy i bombki wypełnione delikatnymi koronkami, a całość dekoracji uzupełniły tiulowe „łańcuchy”.

Przygotowano także niemal 150 kart świątecznych, z których część można było nabyć podczas mini-kiermaszu.

Za podarowanie drzewka serdecznie dziękujemy p. Kazimierzowi Ostaszewskiemu – długoletniemu nauczycielowi naszej szkoły, a za pomoc w transporcie – p. Markowi Żelaznemu, który wsparł nas kolejny raz.

Magdalena Karwowska
śr, 07 grudnia 2016 16:45
Data ostatniej edycji: cz, 08 grudnia 2016 11:24:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę