Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wolontariusz Twoim Przyjacielem

Tradycyjnie już w dniu 26.11.2016 r, Mszą św. w Katedrze Łomżyńskiej rozpoczęło się VI Spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM” z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy. Oprawę muzyczną przygotowali Członkowie Zespołu Carmen Fidei z parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, a liturgiczną Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży.

Uczestnicy Mszy Świętej przeszli do sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich. Swoją obecnością zaszczycili goście: J. E. Ks. Bp Tadeusz Bronakowski i Pani Agnieszka Muzyk – vice Prezydent Miasta Łomża.

Na początku spotkania głos zabrał ks. Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Powitał zebranych i otworzył Finał Konkursu dla członków i sympatyków Kół Caritas pt. św. Antoni z Padwy - płomienne serce, promienne życie.- kategoria muzyczna.

Z całej Diecezji wystąpiło ponad 30 szkół. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii zespołów. Muzykę i słowa utworu konkursowego napisali: Joanna Dąbrowska z klasy III TL i Piotr Góralczyk z klasy III TL.

Zespół konkursowy wystąpił w składzie:

Weronika Kondracka - solistka

Joanna Dąbrowska - gitara

Grzegorz Cwalina - gitara

Szymon Nadolny - perkusja

Nad całością przygotowań czuwała Pani Ewa Przystępska, a wsparciem muzycznym służył Pan Krzysztof Domalewski.

Gratulujemy naszym młodym muzykom pomysłu, talentu i wielkiego zaangazowania, co dało im zwycięstwo w swojej kategorii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 08 grudnia 2016 20:23
Data ostatniej edycji: cz, 08 grudnia 2016 21:33:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę