wtorek, 12 grudnia 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5794

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ferie, ferie, ...

Ferie zaczęte: rozrywkowo, sportowo, naukowo oraz "remontowo". W szkole dzieje się, dzieje, .... Kto by pomyślał, że w wolnym czasie gwarno, głośno i wesoło na szkolnych korytarzach. Maturzyści (i nie tylko) rozpoczęli swój maraton z wielu przedmiotów. Czytają, słuchają, piszą, zadania rozwiązują. Po prostu stare treści po nowemu przerabiają.

W sali nr 7 Pan Dyrektor Paweł Drożyner dyskutuje z młodzieżą o wielkich tego świata. Nieco dalej Pani Ania Klimaszewska z inną grupą ogarnia tejemną wiedzę matematyczną. Pani Iza Haponik udowadnia, że warto znać swój język ojczysty. Pani Ewa Walewska i Magdalena Karwowska zachwalają uroki znajomości języka angielskiego. Natomiast klasa III TA bije rekordy matematyczne. Przez niemal pięć godzin rozwiązali ponad tysiąc zadań przy wsparciu Pani Elżbiety Szleszyńskiej. U nich królowały logarytmy. W bibliotece także można znaleźć ciekawą lekturę.

Tak było tylko w poniedziałek. Na kolejne dni zaplanowano niezwykle dużo ciekawych zajęć, w tym sportowych i muzycznych.

Życzymy wszystkim korzyści osobistych z udziału w wybranych zajęciach podczas ferii w szkole, udanego wypoczynku zimowego i powrotu z zapasem nowej energii do zajęć szkolnych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 24 stycznia 2017 20:48
Data ostatniej edycji: śr, 25 stycznia 2017 11:30:31

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0