Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ferie, ferie, ...

Ferie zaczęte: rozrywkowo, sportowo, naukowo oraz "remontowo". W szkole dzieje się, dzieje, .... Kto by pomyślał, że w wolnym czasie gwarno, głośno i wesoło na szkolnych korytarzach. Maturzyści (i nie tylko) rozpoczęli swój maraton z wielu przedmiotów. Czytają, słuchają, piszą, zadania rozwiązują. Po prostu stare treści po nowemu przerabiają.

W sali nr 7 Pan Dyrektor Paweł Drożyner dyskutuje z młodzieżą o wielkich tego świata. Nieco dalej Pani Ania Klimaszewska z inną grupą ogarnia tejemną wiedzę matematyczną. Pani Iza Haponik udowadnia, że warto znać swój język ojczysty. Pani Ewa Walewska i Magdalena Karwowska zachwalają uroki znajomości języka angielskiego. Natomiast klasa III TA bije rekordy matematyczne. Przez niemal pięć godzin rozwiązali ponad tysiąc zadań przy wsparciu Pani Elżbiety Szleszyńskiej. U nich królowały logarytmy. W bibliotece także można znaleźć ciekawą lekturę.

Tak było tylko w poniedziałek. Na kolejne dni zaplanowano niezwykle dużo ciekawych zajęć, w tym sportowych i muzycznych.

Życzymy wszystkim korzyści osobistych z udziału w wybranych zajęciach podczas ferii w szkole, udanego wypoczynku zimowego i powrotu z zapasem nowej energii do zajęć szkolnych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 24 stycznia 2017 20:48
Data ostatniej edycji: śr, 25 stycznia 2017 11:30:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę