Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pożegnanie Absolwentów 2018

27 kwietnia 2018 r. ostatni raz ze swoją klasą spotkało się 130 absolwentów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży i otrzymało świadectwo ukończenia VI Liceum Ogólnokształcącego lub Technikum Nr 6. Była to dla nich ostatnia wspólna uroczystość i symboliczne zamknięcie kolejnego etapu w życiu.

Dzisiejszy dzień jest znaczącą datą dla naszegoszkolnego rocznika 2018 - wręczymy dziś świadectwa ukończenia szkoły, będące urzędowym, państwowym potwierdzeniem uzyskania wykształcenia średniego.

Świadectwa te to również symbol wejścia naszych uczniów w świat dorosłych,  symbol odpowiedzialności w stosunku do świata, ludzi i samego siebie.[...]

Z perspektywy nauczycielskiej 3 lub 4 letni czas Waszej nauki upłynął szybko - wydaje się, że było tak niedawno, kiedy składaliście dokumenty do szkoły, byliście nieśmiałymi kandydatami do klas pierwszych w "Ekonomiku", a dziś patrzymy z dumą na roześmiane twarze dorosłych ludzi.

Zawsze będziemy pamiętać Wasze chwalebne dokonania i zwycięstwa edukacyjne, sportowe, wolontariackie, artystyczne, ale rónież te z pozoru małe a jednak wielkie, które stanowią o wielkości człowieka i jego harcie ducha, choćby w pokonywaniu własnych słabości. [...]

Niech Waszym przesłaniem w życiu będą słowa piosenki Marka Grechuty:

Tyle było dni, do utraty sił,
Do utraty tchu, tyle było chwil,
Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic,
Jedno warto znać, jedno tylko wiedz

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy,
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy.

Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy?
Jak pozbierać myśli z tych nieposkładanych?
Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję?
Odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele.

Wierzymy, że szkoła pozostanie w Waszej pamięci miejscem, w którym otwierano Wam głowy na świat, ludzi i wiedzę, ale również miejscem dozgonnych przyjaźni, niezapomnianych miłości i sympatii, miejscem do którego kiedyś zatęsknicie i do którego wrócicie, choćby podczas spotkań absolwentów, moż po kilku, kilkunastu, czy kiludziesięciu laty.

Dziękuję całej Radzie Pedagogicznej za trudną edukacyjną pracę z naszymi absolwentami, szczególne ciepłe słowa kieruję w stronę wychowawców klas maturalnych: p. Wioletty Markowskiej, pani  Beaty Dzięgielewskiej, pani Katarzyny Szymańskiej, pani Anety Drozd, pani Marzeny Gromek i pani Sylwi Wądołowskiej - gratuluję Paniom pięknych efektów pracy wychowawczej, opiekuńczej i i dydaktycznej.

Życzę naszym absolwentom spełnienia marzeń i planów, życzę wysokich not na egzaminach maturalnych, życzę trafnego wyboru kierunku studiów wyższych, znalezienia wymarzonej pracy, odnalezienia swego miejsce w tak nie łatwym i skomplikowanym świecie. [...]

Paweł Drożyner - Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży

Były jeszcze życzenia od Rodziców, Samorządu Uczniowskiego oraz podziękowania i życzenia od samych Absolwentów.

Były kwiaty, łzy, czułe pożegnania. Całą uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego pod kierownictwem wicedyrektora- Pana Krzysztofa Domalewskiego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 29 kwietnia 2018 06:45
Data ostatniej edycji: nie, 29 kwietnia 2018 10:23:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę