Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Hubert Piechowicz i Ekonomik najlepsi w kraju w Akademickim Turnieju Trans.Edu!

Uczeń klasy II technikum logistycznego Hubert Piechowicz wygrał w kategorii szkół ponadgimnazjalnych XI edycję Akademickiego Turnieju TransEdu. W tej samej kategorii jego kolega Hubert Kaczmarek zajął 10 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowała w tym roku grupa uczniów II i III TL. Efektem ich zmagań jest pierwsze miejce szkoły w klasyfikacji końcowej turnieju, w którym  brało udział 249 uczniów i studentów z całej Polski.

Uczniowie współzawodniczyli na dwóch płaszczyznach: w części praktycznej - w roli przewoźnika zarabiali na flocie ciężarówek oraz teoretycznej - rozwiązując testy z zakresu transportu drogowego i spedycji.

Dla trzech najlepszych studentów i trzech najlepszych uczniów organizatorzy przewidzieli specjalne nagrody.

Wielkie brawa należą się też Pani Magdalenie Salamońskiej, której grupa fantastycznie reprezentowała Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Gratulacje dla naszych logistyków!

Opr. Katarzyna Szymańska

 

Magdalena Karwowska
śr, 23 maja 2018 06:57
Data ostatniej edycji: pt, 25 maja 2018 07:39:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę