Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Czarna Hańcza 2018

W dniach 6 – 10 czerwca uczniowie Ekonomika uczestniczyli w pięciodniowym spływie kajakowym jedną z najpiękniejszych rzek Polski – Czarną Hańczą. Pokonaliśmy trasę z miejscowości Wigry do miejscowości Płaska. Każdego dnia pokonywaliśmy w kajakach średnio około 12 km, co zajmuje 3-4 godziny pływania.

Poza kajakowaniem spędzaliśmy czas na graniu w siatkówkę i piłkę nożną, natomiast wieczory zaczynaliśmy w saunie połączonej z kąpielą w rzece, a kończyliśmy wspólnym ogniskiem. Pogoda podczas spływu była wyśmienita, dlatego przy każdej możliwej okazji korzystaliśmy z ochłodzenia jakie dawała nam woda w rzece. Spływ zorganizowali i przeprowadzili Piotr Rogalski i Aneta Zadroga we współpracy z firmą Campa z Augustowa.

opr.Piotr Rogalski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 23 czerwca 2018 12:22
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 21:06:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę