Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


600 - lecie Łomży

W 2018 roku Łomża obchodzi 600 – lecie swego istnienia a rok ten upływa pod znakiem jubileuszu dla wszystkich mieszkańców. W mieście odbywa się wiele imprez i wydarzeń kulturalnych przypominających o tym fakcie. Młodzież naszej szkoły również włączyła się w obchody jubileuszu miasta uczestnicząc aktywnie w różnych wydarzeniach i akcjach.

 

Klasa I TC z wychowawczynią p. Grażyną Mirkowską nakręciła w ramach projektu edukacyjnego krótki film  o Łomży promując w nim zabytki miasta i obiekty kulturalne. W filmie pojawiają się krótkie dialogi w j. niemieckim odegrane przez uczniów, przedstawiające jak można pytać o  drogę  w mieście i jak można udzielić odpowiedzi.

Gratulujemy młodzieży pomysłu i konsekwencji w jego realizacji.

https://www.youtube.com/watch?v=uhHVx0h1fCA&feature=youtu.be

Elżbieta Szleszyńska
cz, 17 maja 2018 08:43
Data ostatniej edycji: cz, 17 maja 2018 11:44:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę