Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Gratulacje od organizatorów TransEdu

Organizatorzy XI Akademickiego Tumieju TransEdu przesłali na ręce Dyrektora Pawła Drożynera serdeczne gratulacje w związku z zajęciem przez ucznia Huberta Piechowicza pierwszego miejsca w Turnieju TransEdu. Gratulacje otrzymała również Pani Magda Salamońska, której uczniowie osiągnęli najwyższy wynik w rozgrywkach ogólnopolskich.

 

"Szanowny Pan Paweł Drożyner, Dyrektor Zespotu Szkol Ekonomicznych i Ogolnokształcących nr 6 w Łomży.
Szanowny Panie Dyrektorze, zakonczył sie XI Akademicki Tumiej TransEdu. Proszę przyjąć nasze serdeczne gratulacje  z powodu zajęcia przez ucznia Huberta Piechowicza pierwszego miejsca w Turnieju TransEdu. Gratulacje należą się rowniez Pani Magdzie Salamońskiej, ktora świetnie przygotowała nie tyiko Pana Huberta, ale całą grupę reprezentującą ZSEiO nr 6 w Łomży. Uczniowie osiagnęli najwyższy sumaryczny wynik w rozgrywkach ogolnopolskich. Uczniowie z Hubertem Piechowiczem na czele udowodnili, ze nie obcy jest im zapał do nauki i zmysł logistyczny. Liczba punktow, jaką zdobyli w teście obejmujacym wiedzę z kursow Wirtualnej Akademii TransEdu oraz w grze symulujacej działąnie giełdy Trans jest tego najlepszym dowodem. Mamy nadzieje, ze projektor, ktory uczestnicy zdobyli dia Zespoiu Szkot Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, posłuży Państwu długo i będzie miłym przypomnieniem wysokiego poziomu uczniow.
Życzymy podobnych sukcesow reprezentantom Zespołu Szkół Ekonomoicznych i Ogólnokształcących nr 6 w  Łomży w kolejnej edycji Akademickiego Turnieju TransEdu.
Z poważaniem Karolina Berger, koordynatorka projektu TransEdu"

 

249 uczniów i studentów z całej Polski przystąpiło do jedenastej edycji Akademickiego Turnieju TransEdu. Uczniowie współzawodniczyli na dwóch płaszczyznach: praktyki – w roli przewoźnika zarabiali na flocie ciężarówek oraz teoretycznej – rozwiązując testy z zakresu transportu drogowego i spedycji. Dla 3 najlepszych studentów i trzech najlepszych uczniów zostały przewidziane wyjątkowe nagrody. Nagrodzona została również uczelnia i szkoła, które najlepiej przygotowały swoich uczniów.

Tym razem organizatorom i jury konkursu nie było łatwo wytypować, która szkoła i uczelnia najlepiej przygotowała swoich uczniów. Wyniki były bardzo zbliżone, mimo wszystko wielkie brawa dla Pani Magdy Salamińskiej, której grupa fantastycznie reprezentowała Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Gratulujemy Hubertowi Piechowiczowi oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Po raz kolejny "logistycy" z Łomżyńskiego Ekonomika pokazali swoją klasę i bardzo wysoki  poziom wiedzy i umiejętności logistycznych oraz z zakresu transportu drogowego i spedycji.

Życzymy młodzieży kolejnych sukcesów i utrzymania pozycji najlepszych logistyków kraju.

Szanowny Pan
Pawet Drozyner
Zast^pca Dyrektora
Zespotu Szkol Ekonomicznych i Ogolnoksztalcacych nr 6 w Lomzy
Szanowny Panie Dyrektorze,
Zakonczyl- sie IX Akademicki Tumiej TransEdu. Prosze przyjac nasze serdeczne
gratulacje za z powodu zajecia przez ucznia Huberta Piechowicza pierwszego miejsca
w Turnieju TransEdu. Gratulacje naleza^ sie rowniez Pani Magdzie Salamonskiej, ktora
swietnie przygotowal-a nie tyiko Pana Huberta, ale cai'^ gmpe reprezentuja^ca^ ZSEiO nr 6
w Lomzy. Uczniowie osiagneli najwyzszy sumaryczny wynik w rozgrywkach
ogolnopolskich.
Uczniowie z Panem Hubertem Piechowiczem na czele udowodnili, ze nie obey jest
im zapa! do nauki i zmysl logistyczny. Liczba punktow, jaka^ zdobyli w tescie obejmujacym
wiedze z kursow Wirtualnej Akademii TransEdu oraz w grze symulujacej dziatenie gietdy
Trans jest tego najlepszym dowodem. Mamy nadzieje, ze projektor, ktory uczestnicy zdobyli
dia Zespoiu Szkot Ekonomicznych i Ogolnoksztafca^cych nr 6 w Lomzy, pos-i-uzy Panstwu
dhigo i bedzie mifym przypomnieniem wysokiego poziomu uczniow.
Zyczymy podobnych sukcesow reprezentantom Zespotu Szkol w kolejnej edycji
Akademickiego Turnieju TransEdu.
Z powazaniem
Karolina Berger,
koordynatorka projektu TransEdu
Elżbieta Szleszyńska
pon, 25 czerwca 2018 12:21
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 14:28:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę