Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uczniowie Ekonomika czytają dzieciom po angielsku

W bieżącym roku szkolnym klasa I TA włączyła się w obchody XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie łączy”. 7 czerwca pięcioro uczniów naszej szkoły udało się do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży na spotkanie z przedszkolakami ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Uczniowie czytali dzieciom baśń pt. „Brzydkie kaczątko” w dwóch wersjach językowych – angielskiej oraz polskiej. Młodzież z Ekonomika przygotowała też ciekawe zabawy językowe. Dzięki nim, uczestnicy spotkania nauczyli się nowych angielskich słów oraz utrwalili te wcześniej poznane.

Serdecznie dziękujemy Pani bibliotekarce Elżbiecie Chamryk za zaproszenie, pomoc organizacyjną i miłe przyjęcie.

Więcej zdjęć można obejrzeć na blogu Filii nr 2 MBP w Łomży.

Opracował B. Pytel

Magdalena Karwowska
pon, 11 czerwca 2018 09:51
Data ostatniej edycji: pon, 11 czerwca 2018 10:03:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę