Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Przyjaciel Łomżyńskiego Sportu

W dniu 11 czerwca 2018 dyrektor szkoły Paweł Drożyner podczas Łomżyńskiego Dnia Sportu odebrał od Prezydenta Miasta Pana Mariusza Chrzanowskiego oraz dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Andrzeja Modzelewskiego pamiątkowy Medal Przyjaciela Łomżyńskiego Sportu przyznany ZSEiO nr 6 za dobrą współpracę w tym obszarze.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował wiele wydarzeń koncentrujących się na krzewieniu kultury fizycznej i sportu w obrębie wszystkich dyscyplin sportowych i rekreacyjnych. Na pierwszy Łomżyński Dzień Sportu Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski i MOSiR zaprasili dzieci i młodzież z rodzicami oraz kluby i stowarzyszenia sportowe. Tego dnia odbyło jest mnóstwo atrakcji, mecze piłki nożnej i inne rywalizacje sportowe. Gwiazdą Dnia Sportu będzie był reprezentant Polski w piłce nożnej – Tomasz Frankowski i Łowca Turbo Kozaków Grzegorz GABOR Jędrzejewski!

Elżbieta Szleszyńska
wt, 12 czerwca 2018 22:12
Data ostatniej edycji: pon, 25 czerwca 2018 13:31:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę