Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża dalej pod presją

Wydział Dyscypliny PZPN w Warszawie po raz kolejny nie zgodził się na odblokowanie transferów ŁKS-u Łomża. Aby było to możliwe czwartoligowy klubu ma dostarczyć do związkowej centrali kolejne cztery porozumienia z byłymi zawodnikami, którzy znajdują się na liście wierzycieli ŁKS w PZPN-nie. To jednak nie jedyny problem władz piłkarskiego klubu z Łomży. Na miesiąc przed wznowieniem rozgrywek klub ma także tradycyjne już problemy finansowe. Klub „prowadzi rozmowy z trzema dużymi strategicznymi sponsorami, którzy deklarują finansowanie Klubu od kwietnia, a jeden z nich przedłożył już list intencyjny o warunkach finansowania”, a „władze miasta zapewniają o przychylności, ale wsparcia finansowego nie uczynią do chwili przedstawienia przez Klub porozumienia z Urzędem Skarbowym i ZUS - em”.

Dobiega końca przygotowanie pierwszej drużyny do rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2009/2010. Do pierwszego meczu ligowego pozostał miesiąc, a ŁKS czeka jeszcze pięć gier kontrolnych. Są też nowi zawodnicy, którzy mogliby wzmocnić drużynę w rozgrywkach. Kilku z nich doszło już do porozumienia z Klubem. W drużynie znaleźli swoje miejsce: Przemysław Masłowski, Łukasz Adamski, Rafał Muczyński, Tomasz Bernatowicz, Alpha Barry, Karol Drągowski, Tomasz Staniórski.
Niestety ŁKS ma w dalszym ciągu zakaz transferowy. Jak podano w komunikacie zarządu ŁKS-u Łomża zdjęcia nałożonego przez PZPN zakazu transferów blokuje były trener Ryszard Milewski „który próbuje skompromitować nas w oczach komisji- np. na pytanie przewodniczącego, czy odblokowanie transferów pomoże Klubowi, stanowczo stwierdził że nie, nie pomoże.”
Komisja (25.02.2010 r.) zawiesiła posiedzenie w sprawie ŁKS-u nakazując przedstawienie kolejnych czterech porozumień z byłymi zawodnikami, którzy znajdują się na liście wierzycieli ŁKS w PZPN-nie. Po ich przedstawieniu Komisja obiecała znieść zakaz transferów jeszcze w miesiącu marcu.
Oto przedstawiane przez ŁKS lista osób wobec których klub zalega z płatnościami:
1.     Przemysław Mądry
2.     Goliński Mirosław
3.     Makowiecki Jan
4.     Klimas Arkadiusz
5.     Lewandowski Grzegorz
6.     Gawlik Piotr
7.     Janicki Krzysztof
8.     Bańka Artur
9.     Siara Mariusz
10.  Dereżyński Arkadiusz
11.  Strózik Paweł
12.  Milewski Ryszard.

KARNETY
Są już dostępne w sprzedaży karnety na mecze rundy wiosennej w cenie 50 zł normalne i 40 zł ulgowe dla członków Klubu z opłaconymi składkami za rok 2010.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę