Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Najlepsze tenisistki w województwie

Tenisistki stołowe z KU AZS PWSIP Łomża po raz kolejny potwierdziły, że w województwie podlaskim nie mają sobie równych. Monika Narolewska została mistrzynią, a Kamila Świniarska wicemistrzynią województwa.

Na trzecim miejscu sklasyfikowana została ich klubowa koleżanka Edyta Szabłowska, która tę pozycję zajęła ex aequo z Zuzaną Chrulską z LUKS CZARNI Czarna Białostocka.

Łomżanki, podczas rozgrywanego w Białymstoku turnieju, triumfowały także w grze podwójnej. Para Łuba - Narolewska (KU AZS PWSIP Łomża) zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając parę Gołąbiewska – Świniarska (KU AZS PWSIP Łomża).

W grze mieszanej złoto zdobyła łomżyńsko-białostocka para Edyta Szabłowska - Karol Dyszkiewicz


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę