Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Gwiazda w LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża

Anna Jesień jedna z najlepszych polskich lekkoatletek ostatnich lat będzie reprezentować barwy klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Gazeta Wyborcza poinformowała o „transferze” do naszego klubu najlepszej polskiej specjalistki od biegu na 400 metrów przez płotki, brązowej medalistki mistrzostw świata i Europy, piątej zawodniczki igrzysk olimpijskich.

Jak informuje gazeta Anna Jasień ze względów finansowych rozstała się z AZS-em Warszawa. Przechodzi do „Śniadowa”, gdzie główny sponsor Prefbet Śniadowo – producent materiałów budowlanych - zobowiązał się wyłoży dodatkowe pieniądze na jej stypendium.
Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zapewnia że dołączenie do klubu jednej z najlepszych polskich lekkoatletek nie odbędzie się to kosztem trenującej tu młodzieży „bo to w naszym klubie jest najważniejsze”.
Gazeta przypomina, że w ubiegłym sezonie Prefbet awansował do I ligi lekkoatletycznej, czyli znalazł się w najlepszej 16 drużyn w Polsce. To jest największy sukces w historii klubu i aby zadomowić się w lekkoatletycznej elicie, potrzeba wzmocnień. Jesień w barwach Prefbetu będzie startować w lidze lekkoatletycznej, a także w mistrzostwach Polski. Być może dla barw tego klubu zdobędzie medal tegorocznych mistrzostw Europy. Na co dzień nie będzie jednak trenować w Śniadowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę