Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Dobra forma, dobrze wróży...

Podczas mitingów halowych, które zostały rozegrane w Warszawie i Białymstoku, kolejne udane starty zanotowali lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. W Białymstoku młodzieżowiec Łukasz Nabiałek wygrywając finał B na 60m zajął 5 miejsce z nowym rekordem życiowym 6.97sek. Natomiast w Warszawie startowała piątka zawodników klubu, którzy przygotowują się do Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych.

Start był bardzo udany, gdyż wszyscy ustanowili rekordy życiowe. Paweł Szczech wśród juniorów na 60m był pierwszy z nowym rekordem życiowym 6.97sek. Ewelina Lubiejewska w biegu na 1000m w juniorkach młodszych zajęła miejsce drugie miejsce z czasem 3.04,51, a Katarzyna Smakowska z czasem 3.08,52 wywalczyła trzecie miejsce.
Bieg na 600m juniorek mł. wygrała Monika Bagińska (1.41,44sek.), a Martyna Jabłońska w tym biegu była czwarta (1.43,01sek.)
Kolejny start już na Mistrzostwach Polski w Spale (22-24.01.2010r.)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę