Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zagrali dla potrzebujących

Główne zdjęcie
Trzeci od lewej finalista Bartek Kluczyk, czwarty od lewej zwycięzca Karol Łupiński

Karol Łupiński zwyciężył w odbywającym się w niedzielę w Łomży Charytatywnym Turniej Bilardowy. Turnieju zorganizowano przez świętami Bożego Narodzenia, aby zebrać pieniądze na łomżyński Dom Dziecka. Zarówno wpisowe od zawodników, środki przekazane przez sponsorów jak i pieniądze zebrane bezpośrednio na sali – łącznie 2200 zł - w całości zostały przekazane wychowankom tej placówki.

W niedzielę przy stołach w klubie bilardowym „Centrum” (ul. Giełczyńska 4) stanęło 23 zawodników. Poza mieszkańcami Łomży rywalizowało także pięciu białostoczan i dwóch reprezentantów Zambrowa. Zwycięzcą charytatywnego turnieju został Karol Łupiński, który od dłuższego czasu jest jednym z najlepszych zawodników w Łomży i liczącym się graczem na krajowym „podwórku”.
- W finale turnieju Karol pokonał rewelacyjnie spisującego się Bartka Kluczyka także z Łomży - mówi Andrzej Modzelewski, organizator turnieju. - Ten zawodnik dopiero zaczyna karierę, a mimo to udało mu się pokonać wielu doświadczonych graczy. W samym finale najwyraźniej jednak zabrakło doświadczenia i zimnej krwi by pokonać także Karola Łupińskiego - dodaje.

Zawodom z wielkim zainteresowaniem przyglądały się zaproszone na imprezę dzieci z łomżyńskiego Domu Dziecka. Im jednak znacznie bardziej niż zmagania bilardzistów spodobał się występ półfinalisty programu „Mam talent” grupy tanecznej „City Group Fresh” z Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę