Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Srebrna Kaczyńska

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska na podium

Łomżanka Anna Kaczyńska, a obecnie zawodniczka i instruktor Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin, wywalczyła srebrny medal Otwartych Wagowych Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w Los Angeles. Ania w finałowej walce spotkała się z pretendentką do tytułu mistrzyni świata Japonką Yuma Tasaki. Po bardzo dobrej walce, sędziowie wskazali Japonkę jako zwyciężczynię.

Anna Kaczyńska podczas walki
Anna Kaczyńska podczas walki
Anna Kaczyńska ze zdobytym trofeum
Anna Kaczyńska ze zdobytym trofeum

- Wynik Ani jest dobrym krokiem w przygotowaniach do Mistrzostw Świata, które odbędą się w kwietniu br. w Tokio – podkreśla Dariusz Syrnicki prezes Łomżyńskiego Klubu Karate.
W turnieju, który stał na bardzo wysokim poziomie, wystartowało 112 zawodników z 6 krajów, w tym kilku zawodników i zawodniczek z czołówki światowej. Reprezentacja Polski licząca 17 osób wypadła świetnie, zdobywając 10 medali.
Prezes Syrnicki przy okazji serdeczne dziękuje sponsorom: OSM Piątnica, TMT i MultiPharme za umożliwienie wyjazdu na Mistrzostwa.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę