Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brązowy Seroka

Główne zdjęcie
Dominik Seroka na trzecim miejscu podium

Dominik Seroka, uczeń II LO w Łomży, wywalczył dwa brązowe medale podczas Mistrzostw Świata w karate Fudokan, które odbywały się (10-14 .03.2010 r.).w Belgradzie. W fukugo walkę o finał Dominik przegrał wskazaniem sędziów 2-3. Drugi medal zawodnik z Łomży dobył w drużynowym kumite.

Dominik Seroka
Dominik Seroka

I właśnie to konkurencja drużynowego kumite wywołała prawdziwe emocje. Walka trzech zawodników z jednej drużyny, gdzie suma punktów jest dodawana z każdej walki. Do walki Dominika był remis i o zwycięstwie decydowała jego postawa. Dominik walkę wygrał przed czasem zdobywając ippon. Dzięki temu Reprezentacja Polskich Juniorów w kumie drużynowym z Belgradu przywiozła brązowe krążki.

Mistrzostwa Świata w Belgradzie miały odbyć się w listopadzie ubiegłego roku, ale ze względu na epidemie grypy w Serbii zostały przełożone na marzec 2010. W zawodach wzięło udział ok. 1200 zawodników z 33 państw.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę