Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Dobry początek roku...

Od mocnego akcentu rozpoczęły sezon halowy miotaczki LKS Narew Kurpiewski Łomża. W rozegranym 10 stycznia mitingu LA startujące w pchnięciu kulą wychowanki trenera Wojciecha Błachnio Justyna Ormanowska i Magda Żebrowska osiągnęły bardzo dobre wyniki. Juniorka młodsza Justyna Ormanowska wynikiem 12,93 m ustanowiła nowy rekord życiowy, natomiast juniorka Magda Żebrowska osiągnęła wynik 14,81 m i tylko 10 cm zabrakło jej do wyrównania własnego rekordu życiowego.

- Wyniki osiągnięte przez zawodniczki są to najlepsze obecnie wyniki w pchnięciu kulą w Polsce w kategorii juniorki młodszej i juniorki – podkreśla Wojciech Błachnio.
Za dwa tygodnie obie zawodniczki wystartują w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w LA w Spale i obie są kandydatkami do zdobycia medali Mistrzostw Polski.
Minimum na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w LA przekroczył również Patryk Zambrzycki, który w skoku w dal uzyskał wynik 6,5 m.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę