Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Cyrk czy szkoła?

Niesamowite wręcz rzeczy dzieją się z wyborem nowego dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży. W połowie czerwca prezydent miasta ogłosił konkurs na nowego dyrektora „Mechaniaka”, w ostatnich dniach lipca unieważnił rozstrzygnięty i ogłosił nowy, w poniedziałek uchylił unieważnienie... Czemu? Tego komentować nie chce ani prezydent Jerzy Brzeziński, ani odpowiedzialny za oświatę wiceprezydent Krzysztof Choiński, ani szef wydziału oświaty Wojciech Kowalik.

Kalendarium wydarzeń na podstawie Biuletynu Informacji Publicznej  

12 czerwca 2006 roku – prezydent ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży.

28 lipca 2006 r. - zarządzenie prezydenta  w sprawie: unieważnienia i ponownego ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży
W uzasadnieniu tego zarządzenia napisano:
Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży został ogłoszony Zarządzeniem Nr 94/06 Prezydenta Miasta Łomży z dnia 12.06.2006r.
W trakcie postępowania konkursowego wystąpiły nieprawidłowości dotyczące nieprawidłowego oddania głosu przez jednego z członków komisji, który w istotny sposób miał wpływ na ostateczny wynik konkursu.
Podstawą prawną unieważnienia jest & 8 pkt 3 cytowanego rozporządzenia, z którego wynika, że: "Organ prowadzący szkołę lub placówkę unieważnia konkurs i zarządza ponowne jego przeprowadzenie w przypadku stwierdzenia:
3/ innych nieprawidłowości w postępowaniu konkursowym, które mogły wpłynąć na wynik konkursu."


21 sierpnia 2006 r. - zarządzenie prezydenta w sprawie: uchylenia Zarządzenia Prezydenta Miasta Łomży w sprawie unieważnienia i ponownego ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę