Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Startują Juwenalia

Grillem na terenie kampusu akademickiego startują w poniedziałkowe południe Juwenalia 2024 Akademii Łomżyńskiej. Finałowy koncert z udziałem gwiazd odbędzie się w piątek 24. maja na Muszli Koncertowej w Łomży.

Juwenalia to coroczne święto studentów, które stało się nieodłącznym elementem życia akademickiego w Polsce. To czas, kiedy studenci organizują liczne imprezy, koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Dla wielu młodych ludzi jest to okazja do oderwania się od codziennych obowiązków akademickich, integracji z rówieśnikami oraz wspólnej zabawy. W 2024 roku Juwenalia wpisują się w obchodzone przez Akademię Łomżyńską 20-lecie. 

„Studentom udało się pozyskać fundusze na organizację Tygodnia Kultury Studenckiej w całości od sponsorów i darczyńców. Łączna kwota pozyskanych funduszy i jednocześnie koszt całego tygodnia studenckich wydarzeń to 165 tysięcy” - informuje Jolanta Święszkowska, Rzecznik Akademii Łomżyńskiej 

20. maja studenci inaugurują studenckie świętowanie grillem na terenie kampusu akademickiego. Finałowy koncert zaplanowany został na 24 maja na Muszli Koncertowej w Łomży, od godziny 20:00 studenci i wszyscy inni uczestnicy masowej imprezy bawić się będą przy dźwiękach najnowszych przebojów popularnych wykonawców, takich jak Sarius, Masters,  B.R.O, Grzeczni Chłopcy, Racisova. Nie może Was zabraknąć!

W Tygodniu Kultury Studenckiej czekają na Was liczne inne atrakcje: grill, planszówki, turniej e-sportowy (CS2, LOL), turniej siatkówki, gra terenowa, czy after party w Rubikonie. 

Harmonogram Tygodnia Kultury Studenckiej:

20.05 – Grill (godz. 12:00, ul. Akademicka 1)

21.05  – Turniej e-sportowy CS2, LOL (godz. 9:00, ul. Akademicka 1), Planszówki, kawa (godz. 12:00) 

22.05 – Turniej Siatkówki (godz. 15:30, Hala Sportowa przy II LO w Łomży)

23.05 – Gra terenowa (godz. 10:00, ul. Akademicka 1 - parking)

24.05 –  Koncert Finałowy na Muszli Koncertowej w Łomży (start godz. 20:00, Muszla Koncertowa w Łomży)

25.05 – Impreza integracyjna w Rubikonie (godz. 20:00)

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę