Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Konrad Kamiński trzeci w Krajowym Konkursie Szkół Rolniczych

Uczeń Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie Konrad Kamiński zajął III miejsce w „ I Krajowym Konkursie Szkół Rolniczych ”.

W dniach 14-16 czerwca 2024 roku  odbyły się V Krajowe Dni Pola – Boguchwała 2024, połączone z pierwszym Krajowym Konkursem Szkół Rolniczych.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie  reprezentowali uczniowie klasy 4 BT: Szymon Sokołowski, Jakub Sokołowski z wychowawczynią Bogusławą Buczyńską, oraz uczniowie klasy 4 FT: Konrad Kamiński, Bartosz Smaka z wychowawczynią Anną Susoł.

Do konkursu przystąpiły 32 szkoły rolnicze z całej Polski. Szkołę w Marianowie reprezentował  Konrad Kamiński.  Po I części teoretycznej wyłoniono 10 osób, które przeszły do II etapu konkursu – zadań  praktycznych. III miejsce konkursie zajął Konrad Kamiński.

Jak podkreślili organizatorzy,  pytania były trudne. 

źródło: ZSCKR

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę