Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Zamień "piraty" na darmowe "legale"!

Nie bądź złodziejem ani frajerem!

Oto hasło z jakim rozpoczął działalność 6-go grudnia 2004 r. serwis Komputer.Katolik.pl. "Katolik nie powinien korzystać z kradzionego. - Używanie pirackiego oprogramowania to grzech. Kiedy ktoś kradnie samochód, na ogół nie mamy wątpliwości, że to złodziejstwo. Tymczasem posługiwanie się pirackim oprogramowaniem komputerowym u wielu ludzi nie wiąże się z oporami moralnymi. A powinno." – powiedział rzecznik Episkopatu Polski, ks. Józef Kloch.

Celem tego nowego serwisu jest promowanie, informowanie i zachęcanie do używania legalnego oprogramowania a zwłaszcza oprogramowania darmowego i Open Source.

Serwis zaprasza również do przystąpienia do klubu KUUK. (Klub Uczciwych Użytkowników Komputerów).

W serwisie znajdziemy trochę informacji o systemie operacyjnym Linux i jego zaletach. Oprócz tego z racji charakteru serwisu głównego (www.katolik.pl) poza prezentacją oprogramowania, recenzjami, linkami do stron z programami itd. położony będzie również nacisk na stronę moralną i etyczną związaną z używaniem komputera i oprogramowania.

Twórcy oczekują, że internauci zechcą podzielić się z nimi swoimi sugestiami dotyczącymi tego nowego tematu poruszanego przez Kościół.

Zachęcamy do odwiedzin.
komputer.katolik.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę