Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
1.png

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Wyjątkowa Kraina” dla dzieci z Autyzmem i Zespołem Aspergera

W Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Wyjątkowa Kraina” wiemy, że podążając za dzieckiem, mamy szansę zajrzeć do jego świata i odkryć to, co często niewidoczne lub pomijane. Mamy doświadczenie, że dziecko, które czuje prawdziwe zainteresowanie sobą, odwdzięcza się zaangażowaniem i zaufaniem. Z wielką radością i dumą obserwujemy, jak nasze dzieciaki rozwijają się i doskonalą codzienne umiejętności. Robią to bez presji, bez poganiania, bez wymuszania czegoś, na co w danym momencie nie są gotowe. W małych grupach, kameralnie, ze spokojem, uśmiechem i cierpliwością.

W „Wyjątkowej Krainie” pokazujemy niezwykłym dzieciom jak radzić sobie lepiej w „zwykłym” świecie. Nie robimy nic na siłę, bo mamy przekonanie, że każda aktywność znajdzie swój czas. Doceniamy i szanujemy dzieci i indywidualność, jaką każde z nich ze sobą wnosi.

UWAGA!!!

W środę 19 czerwca w godz. 16.00 – 18.00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w naszym przedszkolu (aleja Legionów 97A, Łomża, między meblami Bodzio a Blaszakiem).

 

Liczba miejsc jest ograniczona

telefon kontaktowy: 692 429 377

Konsultacje kierujemy do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i tych, którzy są jeszcze przed rozpoczęciem tego okresu. Jesteśmy szczególnie otwarci na wsparcie i konsultowanie rodziców dzieci z Autyzmem i Zespołem Aspergera i mamy gotowość, aby towarzyszyć Wam w niesamowitej, ale jednocześnie niełatwej drodze poznawania wyjątkowego świata Waszego dziecka.

zdjęcie 2.jpg

Z kim będzie można porozmawiać?

– pedagog specjalny,

– terapeuta SI,

– psycholog/ psychoterapeuta,

– logopeda,

– pedagodzy doświadczeni w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Zapraszamy serdecznie!

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SPECJALNE WYJĄTKOWA KRAINA ALEJA LEGIONÓW 97A_20240611_110508_0000.jpg

 

atrykuł sponsorowany

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę