Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

FERIE ZIMOWE

Upragnione i wyczekane - ferie zimowe już za nami. Był to okres pełen atrakcji, zabaw i radości dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży. Czas dwóch, zimowo-wypoczynkowych tygodni upłynął atrakcyjnie, a każdy z wychowanków mógł zapomnieć o szkolnych obowiązkach i codziennych problemach. Przez cały okres ferii, towarzyszyła nam zimowa aura.

Wychowankowie mieli okazję skorzystać z atrakcji zorganizowanych przez wychowawców, były wyjścia na basen i kręgielnię. Zabawom i radości nie było końca. Niestety czas przy zabawie mija nieubłagalnie i trzeba myśleć o powrocie do szkoły. Lecz wspomnień nikt nam nie zabierze i długo będziemy żyć beztroskim zimowym czasem.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę