Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

PO ma nowego szefa w Łomży i powiecie

Maciej Andrzej Borysewicz 27-letni prawnik łomżyńskiego szpitala został nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Łomży i powiecie łomżyńskim. W wyborach pokonał wiceprezydenta miasta Marcina Brunona Sroczyńskiego stosunkiem głosów 3 do 1.

Nowy przewodniczący zapowiada zmiany na lepsze w partii i solidne przygotowanie się jej do zbliżających się wyborów samorządowych. PO chce zdobyć co najmniej pięć miejsc w Radzie Miasta Łomży i mieć swojego prezydenta. Kto będzie kandydatem na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że przed przewodniczącym nieoczekiwanie stanęło nowe wyzwanie – czyli doprowadzenia do końca miejsko-powiatowego zjazdu partii i wyłonienie członków zarządu, rady powiatowej i delegatów na zjazd regionalny PO. Po wyborach przewodniczącego część członków platformy opuściła bowiem salę obrad. Prowadzący je Sławomir Zgrzywa z powodu braku quorum zjazd przerwał. Członkowie Platformy do wyborów mają powrócić w niedzielę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę