Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Piotr Szmidt Nową Nadzieją Jazzu !

Główne zdjęcie
Przesłuchania

Piotr Szmidt zdobył Grand Prix III Przeglądu Młodych Wykonawców Muzyki Jazzowej, ktory odbył się w ramach Novum Jazz Festiwal w Łomży. Przez całe popołudnie jury przesłuchiwało młodych jazzmanów z Polski i zagranicy (przyjechał muzyk z Białorusi i Danii).

W auli Centrum Katolickiego wystąpiły wokalistki i instrumentaliści: saksofoniści, pianiści, trębacz i puzonista. Grand Prix zdobył, grający na trąbce, Piotr Szmidt, który otrzymał tytuł Nowej Nadziei Jazzu i 2 tys zł. Jury przyznało też trzy nagrody specjalne, dostali je: Michał Kądziela, Jakub Wojciech Skowroński i Michał Wierba. Popisy wykonawców przeglądu oceniali znakomici muzycy, światowej sławy jazzmani: perkusista John Betsch z USA, trębacz jazzowy Piotr Wojtasik, flecista Krzysztof Popek, pianista Paweł Kaczmarczyk, basista Andrzej Zielak, basista Jerzy Stelmaszczuk i Mirosław Dziewa, znawca muzyki jazzowej z Łomży, fagocista, dyrektor artystyczny III edycji Novum Jazz Festiwal.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę